Haftalık yorumlar05-11 Haziran haftası gökyüzü gündemi

Haziran 6, 20234
haziran ayı gökyüzü gündemi

05-11 Haziran haftasına başlarken anın kalitesi çok yönlü niteliği ile canlılık ve spontanlık getirirken, haftanın sonuna doğru yerini sezgilere ve duygusallığa bırakıyor. Genel olarak dürtüsel hareket etmeye eğilimli olduğumuz bu haftada, özellikle harcamalar konusunda dikkat etmemiz gerekiyor.

Koç, Aslan ve Yay burçları bu hafta şans sizlerle!

Pazartesi Ay günü, Ay Yay burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde kendimizi daha özgür ifade edebilir, ısınan havanın tadını çıkarabilir, kendimizi hayal alemine bırakabiliriz. Merkür Uranüs kavuşumuyla, iletişimde hem mantık hem de sezgiler yoluyla algılama gücünü kullanarak, orijinal fikirler üretebilir, hayatımızda aydınlanma yaşayabiliriz. Ancak sabah saatlerinde oluşan Ay Neptün karesiyle gerçeklerden kaçma potansiyeli de mevcut. Konfor alanımızda oluşabilecek krizleri yönetmek kolay olmayabilir.

Öğle saatlerinde ise Ay Oğlak burcuna ilerliyor. Sabah saatlerindeki neşeli havamızın yerini işe ve disipline bırakıyor. Venüs ise 16:47’de Yengeç burcundan Aslan burcuna geçiyor. Para ile ilişkimiz, sevgi dilimiz değişiyor. İlişkilerde domine edebileceğimiz, parasal konularda lüks harcamalar yapmak isteyeceğimiz zamanlar. Venüs Plüton karşıt açısı kesinleşiyor. Parasal konulara dikkat etmekte fayda var.

Salı Mars günü, Ay Oğlak burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün genelinde duygularımızı göz ardı ederek, işe odaklanarak ilerleme potansiyeli mevcut. Devam eden Plüton Venüs karşıtlığı ile sosyal ve ikili ilişkilerde travmalar ve krizler söz konusu. Krizi yönetmek kolay olmayabilir. Aynı zamanda piyasalarda oluşabilecek manüpülatif davranışlar nedeniyle inişler çıkışlar olası.

7 haziran Çarşamba Merkür gününde, Ay Oğlak burcunda ilerlemeye devam ediyor. Sabah saatlerinde işimize odaklanabilir, önceki günden kalan yarım işleri tamamlayabiliriz. Öğle saatlerinde ise Ay Kova burcuna geçerek Plüton’la kavuşuyor. Bu enerjiyle korkularımızın üzerine giderek değiştirip dönüştürmek mümkün. İlerleyen saatlerde duygusal tepkiler verebiliriz. Dengede kalmak, objektif olmak zorlaşabilir. Akşam saatlerinde fazla risk alabiliriz.

8 haziran Perşembe Jüpiter gününde, Ay Oğlak burcunda ilerlemeye devam ediyor. Sabah saatlerinde Mars ile karşıt açı yapıyor. Dürtülerimizi kontrol edemeyebilir, düşünmeden hareket edebiliriz. Trafikte dikkat! Aceleci ve agresif tavırlardan kaçınmakta fayda var! Saat 17:00’de oluşacak Ay Güneş üçgeni ile, sabah ki dürtüsel davranışlarımızı tolere edebilir. Akşam saatlerinde duygularımızı özgürce ifade edebilir, olaylara tarafsız yaklaşabilir, hümanist, yenilikçi ve cesur olabiliriz.

9 haziran Cuma Venüs günü, Ay Kova burcunun son derecelerine doğru ilerliyor. Sabah saatlerinde Merkür ile kare açı yaparak, duygularımızı ve mantığımızı dengelemekte zorlanmamıza neden oluyor. Alıngan ve sübjektif olmamız nedeniyle kararsız kalabilir, doğru karar vermekte zorlanabiliriz sabah saatlerinde. Öğleden sonra ise Ay Balık burcuna geçiyor. Haftanın sonunu duygusal ve sezgisel olarak geçireceğimizi gösteriyor. Hayalci, romantik, hassas ve merhametli olacağımız zamanlar.

10 haziran Cumartesi Satürn gününde Ay Balık burcunda ilerliyor. Hayal alemine dalabilir, gece gördüğümüz rüyanın etkisinde kalabiliriz. Sabah saatlerinde yürümek, sokak hayvanlarına mama ve su vermek iyi gelebilir. Diğer taraftan öğleden önce trafikte dikkatli olmak, aceleci ve agresif tavırlar sergilememek, olası kazaları önleyebilir. Dikkat etmekte fayda var!

Gecenin ilerleyen saatlerinde iç huzuru yakalamak, duygularda denge kurmak zorlaşabilir. Üzerimizde baskı hissedebiliriz.

11 haziran Pazar Güneş gününde, Ay Balık burcunda ilerlemeye devam ediyor. Sabah saatlerinde Venüs Jüpiter karesi kesinleşiyor. İkili ve sosyal ilişkilerde fazla iyimser, aşırı maceraperest, kibirli veya fazla hoşgörülü olmak gibi uç noktalarda abartıya eğilim gösterebiliriz. Özellikle yemede abartıya, kan şekerini yükseltmeye ve fazla kalori almaya neden olabilir. Öğleden önce kesinleşecek Ay Neptün kavuşumuyla manevi değerlerimizin güçlü olduğu zamanlar.

Haftanın son gününü sevdiklerimizle, ailemizle geçirmek, hepimize şifa gibi gelecektir. Öğleden sonra Merkür yöneticisi olduğu İkizler burcuna geçiyor beraberinde, boğa burcunun sağlamlığından ve sabrından sonra, akıl, iletişim ve düşünce yapımız, hızlı ve entelektüel bilgi arayışlarına odaklanıyor. Saat 17:00’de ise Ay Koç burcuna geçerek, duygusal ve hassas olarak geçirdiğimiz son üç günün yerini, yeni başlangıçlara ve yeni heyecanlara bırakıyor. 

Bu hafta ay boşlukta;

Pzt, 5 Haziran, 05:23 – 09:30 Çar,

7 Haziran, 06:39 – 10:41 Cum,

9 Haziran, 06:23 – 12:13 Paz,

11 Haziran, 15:19 – 15:20

 

Yazar Karma Astrolog Yasemin Yıldız

https://www.instagram.com/astrologyaseyildiz

4 comments

 • yasemin

  Haziran 6, 2023 at 12:06 pm

  Güzellikler getirsin 🙂

  Reply

 • Nil

  Haziran 6, 2023 at 12:11 pm

  Kalemine sağlık 🌟🧡

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade