Haftalık yorumlar1-7 Nisan gökyüzü gündemi

Mart 31, 20240
para kaynaklar

Haftaya Merkür’ün yavaşlaması damga vuruyor. Aynı zamanda ay oğlak burcunda! Bir süredir koç burcunda seyreden Merkür 1 ve 2 nisanda yavaşlayarak 3 nisanda retro hareketine başlayacak. 24 nisanda retro hareketi tamamlayacak 25-26 nisanda ise yeniden durağan olacak. Bir gezegenin durağan zamanı enerjisinin en bastırılmış zamanıdır. Biliyorsunuz gezegenler gerçekte geri gitmezler yalnızca bir onları dünyadan öyleymiş gibi görürüz. Belki de yaşamımız da sürekli olarak tekrar eden döngüler bu dönemde bize bitmeyecekmiş gibi görünecektir. Koç burcunda gerçekleşen bu retro tansiyonu artırabilir. 27 derece olunca yine de Venüs yücelimi bana kuyruğu dik tutanlar kalbi sevgi dolu olanlara başlatma ve girişim fırsatı sunacağını öngörüyorum. Önemli işleri özellikle durağan günlerde yapmamakta fayda var. Retro süreci boyunca iki kere düşünüp bir kere konuşmanızı tavsiye ederim. Hızlı parlayabilirsiniz!

3 Nisan Venüs Neptün kavuşumu netleşiyor ay ise kova burcuna geçiyor. Balık burcunda Venüs’ün koşulsuz sevgisi, bir hayale âşık olmaya varabilir. Ayakların yere basmadığı gerçekle hayalin birbirine karıştığı duygu ve durumlara kapılabilirsiniz. Sanatta ve yaratıcı işlerde ilham perilerini kaçırmamalısınız! Para ve kaynakların kullanımına dikkat etmelisiniz! Para kayıpları olabilir.

5 Nisan venüs koç burcuna ay ise balık burcuna geçiyor!

Bir süredir balık burcunda hareket eden venüs bizleri koşulsuz sevmeye, kusurları görmezden gelmeye, akışta ve teslimiyette davranışlara sürükledi. Elbette kendimizi kaptırdığımız noktada yaşamın sarsıcı gerçeklerine uyandırdı. Venüs koç burcunda ilişkilerde hızla heyecan duymayı, aynı hızla uzaklaşmayı ifade eder. Çocuksu bir sevinç, kalbin kıpır kıpır atması, keşfedilmemiş bir şeyin delice keşfi… Acemi, deli ve tutku dolu! Gitmek almak, dokunmak ve elde etmek ilk amaçtır sonrası çok da hesap edilmez! Venüs tutulma noktalarını tetikleyerek ilerleyeceği için kimileri için hızlı aşk zamanı! Hızlı başlayan aşkların hızlı son getirdiğine dair ilginç bakış açısından işlevseniz bu deneyimi seçmiş olursunuz! Bunu yaratan her şeyin yıkıp yaratımını iptal edelim mi?

5 Nisan’da güneş kad kavuşumu netleşiyor. Bir hedefe ulaşmak için başkalarıyla birleşme ihtiyacımız artabilir. Takım çalışmaları için oldukça uygun bir süreç olabilir. Bizi ilerleten cesur ve lider adımlar atabiliriz.

6 Nisan da ise Venüs Plüton sekstili netleşecek. Plüton bir süredir kova burcunda tek tek karşılama yapıyordu. Sekstil açı ile güçlendirme ve destek sağlayacak. İkili ilişkilerde yoğun çekim yaratabilir.

7 nisanda ay koç burcuna geçiyor ve yılın ilk güneş tutulmasına kapı aralıyor! Önümüzdeki haftayı tutulma ile karşılayacağız.

Sevgiyle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade