Kovayeniay10 Şubat kova yeni ayı; “çirkin ördek yavrusu”

Şubat 9, 20240
kova yeni ayı yorum

Kova burcu ufkunu geniş tutabilmenin, bilginin, entelektüelliğin, farklı ve marjinal ifadenin burcudur. Hayata dair yeni hayal ve hedefler belirletir, umut ettirir. Yeni ay dikkatimizi arkadaşlarımız, sosyal çevremiz, kendimiz dışında başka insanların var oluşlarına çevirebilir. Kova burcu bilimdışından mesaj alır, dolayısıyla bu süreçte yenilenmesi gereken, çürümüş olan tüm ailevi konuları, evlilikleri ve ilişkilerde reforma götürebilir.

Yeni ay 10 şubatta 01:58 de 20 derecede gerçekleşiyor. Yeni ayın hem yönetici gezegeni olan uranüsle karesi dikkat çekiyor. Ufuk çizgisinde ise akrep burcunu görüyoruz ve yeni ay asc kare açı yapıyor! Gökyüzünde etkili bir t kare görüyoruz. Yeni ay aynı zamanda haritanın 3. Evinde gerçekleşiyor.

Yeni ay hayatımızın bir alanında bizi sıra dışı düşünce ve davranışlara çekebileceği gibi özgürleşme ihtiyacımızı artırabilir. İçinde bulunduğumuz duruma baş kaldırabilir, sıra dışı davranışlar sergileyebiliriz. Filtresiz, doğrudan ve ayrıksı hissedebiliriz! Belki de etrafınızdan her an şaşırtan bir davranış bekleyebilir, bunun gerginliğiyle dolaşabilirsiniz. Hayata her zamankinden daha muhalif olmamak kaçınılmaz!

Bireysel olarak tehdit altında hissetmek, sınırlarınızın aşılması sizi rahatsız edebilir, içinde bulunduğunuz düzene karşı çıkabilirsiniz. İş yerinde müdürünüze, şefinize, evde annenize babanıza, ilişkide partnerinize ve onların despotizmine dayanmak zor! Diğer taraftan şunu da sormak lazım çirkin ördek yavrusu olmak size ne kazandırıyor? Bağ kurma, kuramama konularında kendimize karşı dürüst olabilir bir aydınlanma yaşayabiliriz.

Teknolojik gelişmeler, buluşlar gündeme gelebilir, astronotumuzun uzaydan dönüşü gibi konular zaten bir garip başlıklardan 😊

Varis, kaval kemiği sorunları, obezite, elektrik çarpmaları söz konusu olabilir. Burada tüm hastalıkların altında yatan bir neden olduğunu hatırlatmak isterim. Özellikle varis içinde bulunduğunuz ortamın artık size yetmediğini, bulunduğunuz durumdan hoşlanmadığınızı gösterir.

Öyleyse bir Access prosesi ile yazımı bitireyim!

Sevmek ve sevilmenin son derece kolay ve mümkün olduğunu, duygusal bağlar kurabilirken özgür olabileceğini bilseydiniz neler olurdu?

Farkındalıkla…

 

Yeni ayın burcunuza özel etkilerini öğrenmek için youtube videomu izleyebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade