BaşakMars10 Temmuz mars başak; Hesap edilmiş konular

Temmuz 9, 20230
başak burcu çözüm üretmek yükselen başak

Hayat enerjimiz, eyleme geçme biçimimizi anlatan mars 10 Temmuz’da uzun süredir seyahat ettiği aslan burcundan ayrılarak, başak burcuna geçiyor, 27 ağustosa kadar burada kalacak.

 

Mars başak burcunda pratik, değişken, verimli ve detaycıdır.

Haliyle yaşam enerjimizde çözüm üretmek üzerine odaklanabilir, mevcut düzeni sorgulayarak pratik çözümler bulabiliriz. Süreçte hayata bir bütün olarak bakmak yerine, detaylara takılabiliriz. Organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebiliriz. Arındırmak, sınıflandırmak ve ayrıştırmak gereken işlerde son derece başarılı sonuçlar elde edebiliriz.

Temmuz ve ağustos aylarını kapsayan bu dönemde hayatımızda atmayı, uzaklaştırmayı ve saflaştırmayı gerektiren konuları çözebiliriz. Başak burcu aynı zamanda sağlık ile ilişkili olduğu için, düzenli bir beslenme programı yapabilir, vücudumuza zarar veren maddelerden kurtulabiliriz. Beraberinde bu dönemde buy ihtiyacı yaratacak bağırsak sağlığı, beslenme sorunları artabilir. Bugünler de bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine okuduğum “Alerji için çözüm” kitabının tavsiyelerini dinleyerek, muhtemel alerjen olabilecek bazı besinleri bir süre hayatımdan çıkaracağım. Kitap okumayı sevenler için tavsiyemdir. Astrolojinin hayatı kolaylaştıran bu tarafını çok seviyorum.

Ayrıca tamir ve düzenleme gerektiren işleri yapabilirsiniz.

Başak burcunun yönetici gezegeni; Merkür, mars başak seyri boyunca yengeç, aslan ve başak burçlarında seyredecek. Hatta son günlerinde Merkür başak burcunda retro yapacak.

Mars başak seyri

11 temmuza kadar mars başak seyri, Merkür yengeç yönetiminde, 11 temmuz itibariyle aslan burcuna geçecek. Mars başak seyri anaritik Merkür’le başlıyor o nedenle oldukça hassas ve kırılgan hissedebilirsiniz. Sizin önem verdiğiniz konuları başkalarının fark etmiyor olması sizin suçunuz değil. Merkür aslan seyri; kusursuzluk arayışınızın hiçbir şeyi kolay kolay beğenmeme potansiyelinize bağlı olduğunu bilmeniz gerekiyor. Merkür’ü bu geçişi tutulma noktalarını tetiklerken, mars yaşanacak olan deneyime hızlı, deneyimli ve akla yatkın çözümler bulmamızı sağlayabilir. Başak seyri ise bize bilgi ve birikimi bir avantaj olarak kullanma fırsatı sunabilir. En önemlisi, 21 ağustosta başlayacak Merkür retrosu ile birlikte; uzun zamandır ihmal ettiğimiz sağlık problemlerimize çözüm bulabiliriz. Diğer taraftan, gelir gider dengesini sağlamak adına bütçe kontrolü yapabiliriz.

Mars başak süreci ne olursa olsun bize daha iyi bir yaşam yaratma fırsatı sunabilir. Enine boyuna düşünebilir, en mantıklı olanı seçebilirsiniz. Bu dönemde başak burcunun gölgesine kaçmadan, detaylarda boğulmadan, eleştirinin dozunu kaçırmadan yaşayabilmek önemli.

Sevgi ve sağlıkla…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade