Haftalık yorumlar11 -17 Eylül haftası gökyüzü gündemi

Eylül 11, 20230
başak dolunayı
Haftaya giriş

11-17 Eylül haftası, konfor alanımızdan çıkmak istemeyeceğimiz ve mantıklı kararlar almaya yatkın olduğumuz bir hafta. Merkür retrosu devam etmekle birlikte, bu hafta son buluyor. Başak Yeniayı yaşayacağımız haftada Ay sınır dışı hareket ediyor. Duygusal gelgitler yaşayabiliriz.

11 Ağustos Pazartesi, Ay gününde Ay Aslan burcunda ilerliyor. Özgüvenimizin yüksek olduğu bir hafta, odağımız çocuklarla ilgili konular ve eğlenceli vakit geçirmek olabilir. Protein ağırlıklı beslenme tarzını benimseyebiliriz. Akşam saatlerinde oluşan Ay Venüs kavuşumu güzel duygusal anlar yaşatabilir. Venüs hız kazanırken bir yandan bir yandan juno ile kavuşumunu gerçekleştirecek. Özellikle ateş ve hava burçları için şefkatli, coşkulu birkaç gün! Sevdiklerinize iltifat etmek, hediyeler almak ve sorunlara eğlenceli bir bakış açısıyla yaklaşmak mümkün.

12 Eylül Salı, Mars gününde sabah saatlerinde Ay Aslan Burcunda ilerlemeye devam ediyor. Sabah saatlerinde oluşan Ay Jüpiter kare açısı, parasal kayıplara neden olabilir, dikkatli olmakta fayda var. Akşam saatlerinde oluşan Ay Uranüs karesi ego savaşları nedeniyle problemlere neden olabilir.

13 Eylül Çarşamba, Merkür günü, Ay Başak burcuna geçiyor. Analitik düşünce tarzıyla işleri yoluna koyabilir, sorunları çözebiliriz. Yine de eleştirel davranışlara dikkat etmekte fayda var. Öğle saatlerinde oluşan Ay Satürn karşıtlığı kendimizi baskı altında hissetmemize neden olabilir.

14 Eylül Perşembe, Jüpiter günü, Ay Başak Burcunda ilerlemeye devam ediyor. Sabah saatlerinde oluşan Ay Merkür kavuşumu içsel denge oluşturmamıza neden olabilir. İlişkilerde ölçülü davranışlar göstermeye yatkınlık oluşabilir. Gecenin ilerleyen saatlerinde Merkür ileri hareket etmek üzere durağan pozisyona geçiyor.

Başak yeni ayı

15 Eylül Cuma, Venüs günü Ay Başak burcunda ilerlemeye devam ediyor. Sabahın erken saatlerinde oluşan Başak Yeniayı öz değerimiz ve sağlığımız ile ilgili konulara vurgu yaparken, ben ve biz noktasında ilişkilere işaret ediyor. Gecenin ilerleyen saatlerinde Ay Terazi burcuna geçiyor. İlişkiler ve denge önem kazanıyor.

16 Eylül Cumartesi, Satürn günü, Ay Terazi burcunda ilerlemeye devam ediyor. Sabah saatlerinde oluşan Güneş ile Uranüs arasındaki üçgen açı enerjimizi üst seviyeye taşıyabilir. Baba veya otorite figürü olarak gördüğümüz kişilerden beklenmedik destek gelebilir. Gecenin ilerleyen saatlerinde nihayet Merkür ileri hareketine başlıyor. Ay Mars Kavuşumu gereksiz riskler almamıza neden olabilir.

17 Eylül Pazar, Güneş günü, Ay Terazi burcunda ilerlemeye devam ediyor. Sabah saatlerinde oluşan Ay Jüpiter arasında oluşan 150 derecelik açı, başımızı derde sokacak olaylara karşı uyarıyor bizi, aman dikkat! Bu güzel Pazar gününü, ilişkilere odaklanarak, sevdiklerimizle güzel vakit geçirerek değerlendirmek iyi bir fikir olabilir. Venüs mars arasındaki pozitif açı sanat ve yaratıcı işlerde başarıyı vurguluyor.

Mutlu Haftalar

Yase

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade