Oğlakyeniay13 Ocak Oğlak Yeni Ayı

Ocak 11, 20210
Oglak-Yeniayı

13 Ocak sabahı saat 8.00 de oğlak burcunun 23 derecesinde yeni aya uyanıyoruz. Haritanın 1. evinde gerçekleşecek yeni ay haritanın 1. evinde gerçekleşecek. Kariyer, yapılandırma, inşa etme, sınav ve sorumlulukların gözden geçirildiği değişim ve dönüşümleri beraberinde getiriyor. Ben diyebilmek, hayata dair kalıcı çözümler üretebilmek, sorumlulukların farkına varmak ve bu doğrultuda hareket etmek isteyebiliriz.

Yeni ay Plüton kavuşumlu olduğu için kaçınılmaz dönüşümün habercisi, göz yaşı, bastırılmış öfke ve kırgınlıkların açığa çıkması, özellikle parasal kaynaklarda ortaya çıkacak krizin de habercisi…  Evlilik ve ortaklıklarda stratejik davranma mevcut durumu kalıcılaştırmak adına yeni anlaşmalar söz konusu olabilir. Bazı ilişkilerde evliliğe gidecek adımlar atılabilir.

Bu dönem beslenme bozuklukları, kol bacak kırılmaları, diş sorunları, kafayı çatlatma durumuna karşı temkinli olmakta fayda var 🙂 Özellikle trafikte ani ve beklenmedik şekilde kavgaya girmemekte yarar var! Olaylar büyüyebilir.

Ticari anlaşma ve sözleşmelerde bir takım kısıtlamalar gelebilir…

Yeni ay Peacock sabit yıldızı ile kavuşumda bu yıldız estetik vb güzelleşmekte ilgili konulara dair arzuları artırabilir.

Yeni ayın yükseleni oğlak  Dheneb    dolayısıyla baskı görme, kısıtlanma, askeri olayları konuşmaya başlayabiliriz!

Sevgiler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade