dolunayOğlak13 Temmuz Oğlak Dolunayı; Yıkılmaz duvarlar!

Temmuz 4, 20220
plutonik dolunay

13 temmuz saatler 21.37 i gösterdiğinde Oğlak burcunun 21 derecede plutonik bir dolunay gerçekleşecek. Dolunaylar kendi başına bitiş ve sonlanma enerjisi taşıdıkları için bir evrenin kapanışı diğerinin başlangıcını ifade ederler.

Oğlak burcu Zodyak’ın öncü burçlarından biri ve saürn yönetimindedir. Bize sorumluluk almayı, disiplinli olmayı ve sistem yaratmayı öğretir. Dolunay Plüton ile kavuşumda ve haritanın 12. evinde, asc ise yine satürn yönetiminde kovada! Sert enerjiler barındıran dolunay; kariyer, yapılandırma, inşa etme, sınav ve sorumlulukların gözden geçirildiği değişim ve dönüşümleri beraberinde getiriyor. Ben diyebilmek, hayata dair kalıcı çözümler üretebilmek, sorumlulukların farkına varmak ve bu doğrultuda hareket etmek isteyebiliriz! ve hatta buna mecbur bırakılabilir.

Plutonik dolunay

Dolunay Plüton kavuşumlu olduğu için kaçınılmaz dönüşümün habercisi, göz yaşı, bastırılmış öfke ve kırgınlıkların açığa çıkması, özellikle parasal kaynaklarda ortaya çıkacak krizler getirebilir. Evlilik ve ortaklıklarda stratejik davranma mevcut durumu kalıcılaştırmak adına yeni anlaşmalar söz konusu olabilir. Bazı ilişkilerde evliliğe gidecek adımlar atılabilir. Dolunayın şirona karesi komplekslerimizle yüzleşmemizi, yaralı yanlarımızı görmemizi sağlayarak şifalanma yolculuğunu başlatabilir. “Sen de bilirsin hiçbir acı sonsuza dek sürmez” Satürn’ün Venüs’e üçgen açısı kimileri için barışma, adım atma, yeni başlangıçları getirebilir!

Oğlak burcu toplum önündeki statüyü de temsil ettiği için haritası uygun olanlar için evlilikler ve imzaları da getirebilir! Hepimiz gökyüzünün su üçgenleriyle göklere yükselmiyoruz 🙂 Bu imzalar sizi dönüştürecektir!

Ruhsal değişimler, spiritüel konular, kurum kuruluşlar, hastane ve hapishaneler, resmi işler dolunay sürecinde gündemimizi meşgul ederken, kadersel değişimleri de beraberinde getirebilir. Dolunayın uranüse üçgeni yeni ve yaratıcı fikirleri, kapı ardında beklenmedik anlaşmaları gündeme getirebilir. Sağlık sektörü, gıda, tarım ve hayvancılıkla ilgili kayıplar yaşanabilir!

Sağlık açısında beslenme bozuklukları, kol bacak kırılmaları, diş sorunlarına karşı temkinli olmakta fayda var 🙂 Özellikle trafikte ani ve beklenmedik şekilde kavgaya girmemekte yarar var! Olaylar büyüyebilir.

Sevgi ve farkındalıkla…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ozlemsomuncu/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373