Haftalık yorumlar15-21 Nisan gökyüzü gündemi

Nisan 15, 20240
burçlar gündem

Haftaya ay yengeç burcunda ve Merkür chiron kavuşumu ile başlıyoruz. Bu kavuşum 20 martta daha önce gerçekleşmişti ve Merkür retrosunu bitirdikten sonra 5 mayısta yeniden gerçekleşecek. Söylemlerin yaralama potansiyeli kadar şifalandırma potansiyeli de görünür olabilir. Sağlık noktasında kan, yüksek tansiyon, baş ağrıları dikkat çekebilir. Bu konuda rahatsızlıkları olanlar alternatif tedavi yöntemleri bulabilir. Marsında balık burcunda olması beyin kanamalarına dikkat çekiyor!

16 Nisan da ay aslan burcuna geçiyor. Kendimizi güçlü bir şekilde sunmak, sahnelemek önem kazanabilir. 17 Nisan da Venüs kad kavuşumu netleşecek. Kadınlardan yardım almak bir destek görmek mümkün!

19 Nisan venüs Merkür kavuşumuyla konuşma dilimiz hız kazanabilir. İddialı flörtöz bir üsluba bürünebiliriz. İlanı aşklar, idealize edilmiş duygular içine sürüklenebiliriz. Aynı gün mars Jüpiter sekstili ve mars Uranüs sekstili de netleşeceği için oldukça pozitif bir gün. Olumlu ve başarılı tutumlar sergileyebilir, girişimler yapabiliriz. Aynı zamanda etik ve ahlaki değerler konusunda sorgulama içinde olduğumuzu fark edebiliriz. Mühendislik işlerde başarılı olabilir. Bireysel özgürlüğünüz önem kazanabilir.

19 Nisan güneş boğa burcuna geçiyor. Doğum gününüz kutlu olsun sevgili boğalar. Güneş boğa süreci hepimizi konforumuza düşkün, tembel ve hazcı kılabilir. Para maddi konular, yeme, içme önem kazanabilir.

Uzun bir süredir dip dibe yürüyen iki büyük gezegen Jüpiter Uranüs 21 Nisan kavuşumu netleşecek. Jüpiter etik ve ahlaki değerleri ifade ederken, Uranüs hiçbir şeyi tanımayan devrimci bir gezegendir. Boğa burcundaki bu kavuşum sadece bugüne özel değil bu döneme damga vuracak ekonomik durumları açığa çıkarabilir. Piyasalarda radikal değişimler görülebilir. Özel de her birimizin boğa burcunu kestiği evlerde büyük değişimler söz konusu olabilir. Yeni ve bilinmez ufuklara yelken açmaya başlayabilirsiniz.

21 Nisan da aynı zamanda güneş Plüton karesi netleşiyor. Güç çekişmeleri baskın olabilir. Cinsellik, kıskançlık, tutku baskın olabilir. Manipülasyona açık bir süreçteyiz.

Mutlu haftalar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade