BalıkMars15 Nisan mars balık; Kendinle bağlantı kurmak

Nisan 15, 20221
mars

Mars kişinin hayatta kalmak için nasıl mücadele ettiğini, nasıl hareket ettiğini fiziksel enerjisini nasıl kullandığını, aynı zamanda gücü, motivasyonu, kararlılığı, savaşma azmini ifade eder.

Mars 15 nisan itibariyle balık burcunda seyrine başlayacak ve 25 mayısa kadar burada kalacak.

Mars her burçta ortalama 2 ay kalır. Yani önümüzdeki 2 ay boyunca hareketlerimiz tavrımız düşüncelerimiz de balık kokacak. Böylece marttan bu yana deneyimlediğimiz balık enerjisi venüs ve marsla devam ediyor olacak.

Doğum haritasında marsı balık

Mücadele ederken zaman zaman kendilerini savunmasız hissedebilirler, akışta ve teslimiyette olma enerjisi mücadele etmek gerektiren durumlarda ne yapacağını bilemez. İnançları uğruna beklemeyi ve teslim olmayı seçebilir böylece kurban psikolojisine girmeleri de an meselesidir. Duygusal, romantik ve kimi zamanda sorunlardan kaçmaya meyillidir mars balıklar.

Mars balık süreci

Mars balık sürecinde hayat enerjimizin de daha duygusal, sezgisel ve romantik olmaya başlayacak. Özellikle marsın balığa geçtiği anın haritası göz önünde bulundurulduğunda, yaralı şifacının ayağa kalktığı ruhsal ve spritüal konularla büyük farkındalıklar edineceğimiz bir sürecinde başladığını görüyorum. Ben diyebilmenin, sağlıklı kendini ifadenin yolları da içsel dünyanın aydınlanmasından geçiyor. Bizi yaralayan olaylar, yaşadığımız her zorlu deneyim yeni bir farkındalığa kapı aralıyor. İçinde yaşadığımız duruma baş kaldırmak yerine, bunu kabul edebilmek, eksik yada kusurlu diye nitelendirdiğimiz yanlarımızı sevmek şifalanma sürecine büyük bir adım olabilir.

Balık burcunun gelişim süreci içinde yaşadığı en önemli deneyim korkuya meydan okuyabilmektir. Mars balık süreci her şeye rağmen pozitif açılarla ilerleyecek. Nisan sonunda gerçekleşecek olan uranyen güneş tutulmasına pozitif açılar yapacak. Bu noktada belki bir çoğumuz kırılmaz dediğimiz yanların kırıldığını, esnemez dediğimiz taraflarımızın acıta acıta esnediğini fark edeceğiz. Cesur olanlarımız ruhunu özgürleştirmek için güçlenmeyi, büyümeyi, kompleksleriyle yüzleşmeyi göze alacak…

Sevgiyle şifalanmak dileğiyle…

1 comments

  • Yasemin

    Nisan 15, 2022 at 12:58 pm

    Şifaya ihtiyaç var, emeğinize sağlık …

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade