Haftalık yorumlar16 – 22 Ekim haftası gökyüzü gündemi

Ekim 15, 20230
burçlar

Uranyen prensipte haftaya bastırılmış öfke yönlendirilmiş duyguların yoğunluğu ile başlıyoruz. Hayatınızda ara verilmesi gereken konuların üzerine giderek işi çıkmaza sokmamalısınız. Kadersel değişimler, sosyal çevre farklılıklarına açık olmalısınız.

Ayın akrep burcunda olacağı hafta başında krizli konulara çekilmeye meyilli olabileceğiniz gibi derinlemesine araştırma gerektiren konularda başarılı olabilirsiniz.

17 Ekim Salı günü ay Uranüs karşıtlığı dürtüsel tutumlar sergilemesine neden olabilir. Duygularınız ve cinsel arzularınızın peşinden koşabilirsiniz. Yaklaşan güneş Merkür kavuşumu iletişimi güçlendirirken, sorunları çözme, uzlaşma fırsatları yaratabilir. Estetik, sanat ve moda gibi alanlarda başarılı işler ortaya konabilir. Diğer taraftan 18 Ekim’de ay yay burcuna geçecek böylece sorgulama okuma ve araştırma, akademik çalışmalara zaman yaratabiliriz. Ay yay burcundayken yaşanılan tüm zorluklara rağmen iyi düşünmeye mailde olabilirsin.

19 Ekim güneş Neptün 150- Merkür Neptün 135 lik açıları Gerçekleşiyor. Aldatma ve aldatılma, yanlış anlaşılma dalgınlık ve hayal kırıklıkları ne açık olduğumuz bir gündeyiz. Her türlü anlaşma ve sözleşmeyi yaparken dikkatli olmalı, fiş ve faturalarınızı kontrol etmeliyiz. Karşı tarafı iyi anladığımıza emin olmadan çıkış yapmamalıyız.

20 Ekim güneş Merkür kavuşumu netleşiyor. Rasyonel düşüncenin, mantıklı çıkarımların önem kazandığı bugün de insan aklına güvenerek duygulara ve sezgilere kendini kapatması mümkün! Zira ayda oğlak burcunda olacağı için çalışma üretme disiplinli olma ve kariyer odaklı olabiliriz.

21 Ekim de kesinleşecek güneş; Merkür Plüton karesi-yılın en zor günü! zihinsel olarak bir konuya takılma o konuyu çözme haritamıza göre terazi ve oğlak burçlarının yer aldığı evlerde ve o evlerin konularıyla ilgili zorlu durumlarla baş etmek mecburiyetinde kalabiliriz.

Diğer taraftan 22 ekim de bu zorluğu aşar bilenler için Merkür Satürn üçgen- Venüs Jüpiter üçgeniyle keyifli haberler sağlamlaştırılmış ilişkiler sevgi, ve değer konularında büyük fırsatlar söz konusu olabilir. Arzu ettiğimiz ve çok çabaladığımız uzun süre sabrettim siz konuların mükafatları ini alma zamanı!

Diğer taraftan Merkür de 10 kasıma kadar akrep burcuna geçiyor. Merkür akrep burcundayken derinlemesine araştıran bilen, içe dönmeye meyilli bir dönem başlar. Zihinsel odağımız ölüm ve ölüm ünitesi konulara, polisiye ve mafya tip olaylara kayabilir. Ülkemiz gündeminde içişleri bakanlığı ve mafya konuları gündemi meşgul edebilir.

Mutlu ve keyifli bir hafta dilerim.

Haftayı video olarak izlemek isterseniz youtube hesabımı ziyaret edebilirsiniz.

Özlem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade