VenüsYay16 kasım Venüs yay burcunda; Aşkta idealizm!

Kasım 16, 20221
venüs yay

Doğum haritasında venüs yay burcunda neşe, keyif, eğlence ve aşk ve ilişkilerde idealize etme, özgür olmayı ifade eder. Venüs 16 kasım yani bügün yay burcuna geçti, kasımın deli hallerini geride bırakıp daha deli hallere adım atma zamanı geldi. 7 aralığa kadar okumaya, bilgiye ulaşmaya ilgimiz artabilir, dolayısıyla harcamalarımızda bu konulara kayabilir. Maddi kaynaklarımızı yurt dışına, dil öğrenmeye, farklı tatlar edinmeye ayırabiliriz. Yüksek öğrenim, yabancı dil, astroloji ve hukuki konularla ilgilenebilir, hayata, ilişkilere bakış açımız pozitif yöne seyredebilir.

Yay teması karanlık bir geceden serçe seslerine eşlik ederek uyanmayı ifade eder. Reşat Nuri’nin de dediği gibi “Ayın on beşi karanlıksa, on beşi aydınlıktır” Diğer taraftan yaya özgü pragmatizm içinde de kaybolabiliriz, kendi doğrularımız içinde kaybolabilir aksini hiç bir durumda kabul etmeyebiliriz! İnançlarımıza sıkı sıkı tutunabilir, bunların dışına çıkmayabiliriz.

Venüs yayda, iyimser ve neşelidir. Deneyim ve çeşitlilik odaklıdır coşkulu ve heveslidir. Haliyle aşk yaşamında çapkınlık enerjisi açığa çıkabilir. İlişkilerde oldukça iyimser olabilir, bu iyimserlik mars karşıtlığı ve neptün karesi ile sekteye uğrayabilir. Yay Venüs’te özgür ilişkiler yaşama isteği ile mesafelere ihtiyaç duyulabilir. Yabancılarla ilişki kurma, uluslar arası mesafeleri aşma işteği artabilir. olabilir. Bu dönem sevdiklerimize karşı oldukça sevecen ve sevgi dolu tavırlar takınabiliriz.

Sevgiyle…

1 comments

  • Yasemin

    Kasım 16, 2022 at 4:34 pm

    Emeğinize sağlık ☺️ 🦋

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade