Aslandolunay16 Şubat Aslan Dolunayı; Güç savaşları

Şubat 10, 20220
dolunay

Aslan deyince sahne, sanat, coşku, yaratıcılık ve aşk dile gelir. Aslan burcu hayata yaratıcı, pozitif bakabilmeyi, neşeyi, keyfi ve sahneyi ifade eder.

Dolunaylar kendi başına bitiş ve sonlanma enerjisi taşıdıkları için bir evrenin kapanışı diğerinin başlangıcını ifade ederler. Zira dolunay etkileri bakımında bazı ilişkilere sevgililer gününü yaşatmayacakken bazı ilişkilerde yeni adımların ve yapılanmaları getirebilir. Bir aşk itirafı, yakınlaşmalar, heyecan dolu hisler, keyifli vakit geçirme hissiyatı içine girebiliriz. Güç savaşları, domine etme arzusu…

 

İlişkilerde gurur ve kibrin getirebileceği göz yaşları!

 

Diğer taraftan toplum önünde parlama arzusu, halka açılma, sahneye çıkma, toplumsal farkındalık yaratma eylemlerini gözlemleyebiliriz. Diğer taraftan dolunaya eşlik eden Satürn bunu yapma isteğine rağmen engellere takılma durumu da yaratabilir. Sanatçıları, toplum önünde ön planda olan kişileri idealize ettikleri konuları tartışırken seyredebiliriz. Tanınmış kişilerin gizli saklı konuları açığa çıkabilir.

Aslan çocuklarla ilgili olduğu için çocuklara ilişkin konuların tartışılması, eğitim alanında yeni stratejilerin gündeme gelmesi, aileye yeni bir bireyin dahil olması söz konusu olacaktır.

Güneş kovada 6. evde dolunay 12 evde dolunay ay düğümlerine kare ay düğümleri ise Algol tutulmasını tetikliyor. Toplumsal anlamda etkileri görünür olabilir.

ASC başak 13 derece merkür kovada 5. evde aşk ilişkilerde temize geçme, faydacı yaklaşımlar, kusursuzluk arayışı yoğun olabilir.

Genellikle aslan burcunda meydana gelen dolunaylar ve yeni aylar maalesef ülkemiz açısından zorlu enerjileri işaret eder. Dolunay ülkemizin Jüpiter’ine sert açılar yapıyor, ekonomik anlanma zorluklar görünür olabilir. Ufak çapta yer altı hareketleri beraberinde ekonomik anlamda da bazı zorlayıcı enerjiler söz konusu…

Altının temsilcisi aslan burcu dolunayı piyasalara hareketlilik getirebilir. Zanaatkarlar, kuyumcular, değerli taşlara dair alım satım konuları gündeme gelebilir.

Sevgiyle

Burcunuza özel yorumlar için aylık burç yorumlarını ve youtube kanalımı ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade