VenüsYengeç18 Temmuz Venüs Yengeç; Yüreğin Sıcaklığı

Temmuz 9, 20221
aslan yeni ayı

18 temmuz da ikizler burcundaki seyrini tamamlayan venüs yengeç burcuna geçiyor. Sevme biçimimizi, ilişkilerimizi, arzularımızı, zevklerimizi ve para ile ilişkimizi anlatan venüs ikilemleri geride bırakıp sevgiyle sarıp sarmalayan hatta bırakmaktan korkan dişil bir doğayı deneyimleyecek.

Doğum haritasında Venüs’ün yengeç burcunda yerleşmesi sevgiyi anaç bir doğayla iletmeyi, sarıp sarmalamayı, duygusal temaları ifade eder. Sevgi, şefkat ve merhamet gösterme, etrafındaki insanlara empati yapabilme, su grubuna özgü sezgisellik ve beraberinde yengecin kırılganlığı, kaprislerini ifade eder.

Bir süredir venüs ikizler burcundayken deneyimlediğimiz entelektüel arayışımız yerini anaç duygulara bırakacak.

 

Venüs yengeç serüveni

 

Bu dönemde aile teması, duygusal paylaşımlar, şefkatli ve merhametli tavırlarımızla dikkat çekebiliriz. Sevdiklerimize yemekler yapabilir, sevecen, yumuşak anaç-babacan tavırlar takınabiliriz. Özellikle venüs yengeç burcuna geçişiyle beraber Jüpiter’le sert etkileşimler yapmaya başlayacak bu da verilecek sevginin ve desteğin abartılı olabileceğine, pohpohlanma duygusuyla hareket edebileceğimize işaret ediyor. Veriğimiz ve aldığımız ilgi karşısında doyumsuz davranışlar görebiliriz. Ne yapsak yaranamayacağımız duygusu zorlayıcı olabilir. 12 ağustosta Venüs aslan burcuna geçene kadar derin, romantik ve duygusal taraflarımız ağır basabilir. Bu tarihten itibaren yaklaşan venüs şiron karesi duygusal yaralar almamıza zemin hazırlayabilir, bu nedenle abartılı davranışlardan kaçınmak gerekebilir.

Abartılı harcamalar, ev, emlak, konut fiyatlarındaki artış dikkat çekici bir boyuta gelebilir!

Venüs yengeç seyrini 7 ağustosta Neptün’e üçgen açı yaparak tamamlayacak. Romantizm, mistik konulara ilgi ve yaratıcı çalışmalar için olumlu etkileşimler.

Sevgiyle…

1 comments

  • Yasemin

    Temmuz 12, 2022 at 4:51 pm

    Sevgi dilimiz yumuşacık 🤍

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade