Oğlakyeniay2 Ocak Oğlak Yeni Ayı; İlerlemek İçin Direnmek

Aralık 31, 20210
oğlak yeni ayı

Yeni yıl gelmeden yeni ayı ay enerjisinin kasveti sardı gitti hepimizi. Oğlak zodyağın satürn tarafından yönetilen, çalışkan, prensipli, sağlamcı ve hırslı burcudur. Gökyüzünde bu ara rx venüsle beraber bir oğlak stelyumu var. Merkür yeni ay günü artık kova burcuna ilerlemiş olacak.

2 Ocak 21.33 de oğlak burcunun 12 derecesinde bir yeni ay gerçekleşiyor. Yeni aylar başlatma enerjileri nedeniyle içsel bir kurgu, ne yapacağını bilememe, belirsizlik yaratır. Kafalarda yeni tohumlar atılmaya başlanmıştır ancak ne olacağı henüz görünür değildir.

Yeni yılın klasiği ajandalar çıkar, notlar tutulur, geçen yılın muhasebesi yapılır, yeni yılın hedefleri belirlenir. Bu yılın hedefleri çoğumuz için yıldızlara uzanmayacak. Tam olarak oğlak burcunun ayakları yere sağlam basan, olabildiğince gerçekçi ancak bir o kadar da yaratıcı hayaller olacak. Yeni ay oğlağın gölgesi kasvetinin aksine 5. evde gerçekleşirken yeni ayın yükselenin de aslan burcunu görüyoruz. Aslanın elinin uzandığı her yerde şaşa, ışık, parıldayan enerjiler hakimdir. Gerçekçiliğin yanına yaratıcılığı koymak daha ne olsun…

Her ne olduysa oldu, geçtiğimiz yıl sizin için sizi bu yıl atacağınız adımlara, yaşayacağınız güzelliklere hazırladı. Tümü sizi bir adım daha öteye götürdü!

Yeni ay anne, baba, patron gibi otorite figürlerini, sanat camiasının önde gelen isimlerini gündeme getirebilir. Kendinizi baskı altında ezilen, aşılmaz sandığınız duvarları yıkılmak üzere olan biri gibi hissedebilirsiniz. Bırakın bahçenizde bir süreliğine yabani çiçekler de büyüsün, kısa bir süre sonra siz hayatınızı yeniden yapılandıracaksınız. İş yaşamınızı, toplum önündeki duruşunuzu, statünüz ve evliliğinizi gözden geçirebilirsiniz. Katı anlaşma ve sözleşmeler yerine esneyebildiğiniz durumlara yer açın.

Yeni ayın uranüs ile olumlu etkileşimi tek olumlu açısı diyebilir. Yüksek öğrenim, hukuki konular, akademisyenler ve yurt dışı ticaret konularında bir takım yeni anlaşmalar ve olumlu gelişmeler söz konusu olabilir.

Ayaklar, dizler, kemikler ve cilt sorunları yeni ayın sağlık açısından dikkat edilmesi gerek konuları. Yeni ayın Algol tutulmasının etkilerini açığa çıkaracak olması nedeniyle dikkatli olmakta fayda var.

Uranyen prensiple baktığımızda ekonomik zorluklar, ikili ilişkiler, ulaşım, araç kullanımı, ev fiyatları, psikolojik olarak dram yaratma hali ve beslenme sorunlarının gündeme geleceğini görüyoruz.

Sevgiyle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade