Haftalık yorumlar25 Eylül 1Ekim haftası gökyüzü gündemi

Eylül 24, 20230
mars

Haftaya uranyen prensipten baktığımızda kalp rahatsızlıklarına ve aşk acılarına dikkat çekiyor.

25 Eylül de haftaya ay kova burcunda başlıyoruz. Kendimizi yenileme, kariyerimize odaklanma zamanı. Ayın ortasında gerçekleşen yeni ayda başladığımız işleri sorgulayacağız!

Yeniden kesinleşen Merkür Jüpiter üçgeni, geçtiğimiz hafta hatta biraz daha geriye gidersek ağustosta başladığımız konularda gözle görünür bir ilerlemenin habercisi olabilir. Aynı anda pek çok konuyla ilgilenebilir, astroloji, din, felsefe gibi konulara odaklanabiliriz. İçinde bulunduğumuz duruma geniş bir açıdan bakabiliriz. Akademik ve yasal başvurular, üniversite yazışmaları ve detay gerektiren tüm işlerde başarı gelebilir.

26 Eylül de duygusal olabilirsiniz, çabuk incinebilir, gurur yapabilirsiniz. Bir yanınız mesafe diğer yanınızda samimiyet beklentiniz varsa bunun dengesini nasıl sağlayacağınızı sorgulamalısınız. 26 Eylül Salı 14:38 ile 27 Eylül Çarşamba 02:17 arası ay boşlukta!

28 Eylül de ay balık burcuna geçiyor içsel gerginlik ve çatışmanın getireceği hassaslıkta beraberinde geliyor. Hafta boyunca etkisini hissedeceğiniz güney ay düğümü Neptün açısı yaratıcılığı ve ilhamı artırırken bir yandan ikili ilişkiler ve adalet arayışında hayal kırıklıklarını da getirebilir.

Koç dolunayı!

29 Eylül koç burcunda dolunay gerçekleşiyor. Koç burcunda gerçekleşen dolunlar, yönetici gezegen marsın doğasını yani rekabeti, kavgayı, mücadele edeceğimiz durumları getirir. Zodyak’ın ilk burcu neşeli, çocuksu ve heyecanlı doğasıyla bize dürtülerimizin peşinden gitmeyi öğretir. Dilimizin söylemlerimizin, ailevi meselelerin, ev taşınma ve kariyer konularının her zaman olduğundan daha hızla değişebileceğini söylemeliyim. Acil durum kararları, girişimlerin; uyumlu ve barışçıl ve diplomatik yollarla çözülebileceğini gösteriyor.

30 Eylül ay koç seyrini sürdürürken Kararsız olabilir, seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Migren ve baş ağrıları artabilir. 1 Ekim Pazar günü ise ay boğa burcuna geçecek, huzur dinginlik, dinlenme ihtiyacının arttığı bir gün aktiviteler yerine yatmak uyumak
isteyebilirsiniz. Gökyüzü destekliyorken büyümesini istediğiniz maddi girişimler yapabilirsiniz.

Mutlu haftalar…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade