Teraziyeniay26 Eylül Terazi Yeni Ayı

Eylül 16, 20220
yeni ay

26 eylül gece yarısı 00.54 de terazi burcunun 2 derecesinde bir yeni ay gerçekleşecek. Yeni aylar yeni başlangıçları, bu başlangıçların verdiği tedirginlikleri ve elbette bir evrenin de sonuna geldiğimizi haber verir. Yeni aylar heyecan verici yeni başlangıçların habercisi, bir tohum atma fırsatıdır ancak bur fırsat oluşmadan önce hayatımızda bir belirsizlik, yol yön kaybı içe dönük olma hali içinde oluruz o nedenle yeni ayların öncesinde kendimizle baş başa kalmak, dinlenmek için çok uygun zamanlardır. Yeni ay içimizde kıpırdayan yeni bir duyguya yer açar…

Terazi burcu zodyak da biz bilinciyle tanıştığımız ilk burçtur, koçun ben diyen, hoyrat doğasının aksine dengeyi sağlamak, uyum içinde olmak, eşitlik ve adaleti tahsis etmek ister. Sonbaharın gelişi, ekinoks gece ile gündüzü eşitler, dolayısıyla terazi eşit olmayı önemser. İkili ilişkiler, diploması ve uyum terazi burcunun en önemli özelliğidir.

Yeni ay tıpkı ayın başında gerçekleşen balık dolunayı gibi haritanın 4. evinde gerçekleşiyor. Yükselen de ise yengeç burcu yükseliyor! Terazi burcu ile ilişkiler derken, 4 ev ve yengeç temalarıyla ev, aile, evlilik, kökler ve ebeveynlerle ilişkiler yeni ayın ana başlıkları gibi görünüyor. Yeni ayın yöneticisi venüs 25 dr de retro merkür ile kavuşumda, neptüne karşıt ve 7. evdeki plutona üçgen açılar yapıyor.

Meali; ikili ilişkilerde bir kısım için venüs başak değersizlik duygusu içine gömülmeyi, aldatma, aldatılmaları veya hayal kırıklıklarını ifade edebilir. Bir kısım içinse, doğru iletişim ve bağlantılar kurarak evlilik kararı almak, ev almak, satmak, mülk edinmek, aile ile ilişkileri güçlendirme fırsatı oluşabilir. Rx Merkür ve venüs, neptün karşıtlığı bu süreçte bir anlaşma ve sözleşmeden kaçınmanın doğru olabileceğini gösteriyor. Elbette kişisel haritalarınız desteklemiyorsa!

Yeni ay Jüpiter’e karşı olduğu için, benim isteğim & senin isteklerin çekişmelerini artırabileceğini gösteriyor. İş ve kariyerde liderlik yarışları, baskın ve cesur olma arzusu söz konusu olabilir. Terazi kararsızlığıyla sonlandırmak gereken bazı konuları sonlandırmakta zorlanabilir, eşitlik arzumuzu ölçüsüz bir terazide tartmaya kalkabiliriz. Toplum önündeki tutumunuzun, özellikle bir başkasının terazisinde değerlendirilmesine izin vermeyin! o terazinin bozuk olup olmadığını bilmiyoruz! değil mi?

Uranyen prensipte uranüs ve satürnle birlikte çalışan yeni ay, alınan kararların dürtüsel olabileceğini gösteriyor. Bir süredir kareleri devam eden bu iki gezegen bize bazı konularda yıkımla birlikte ortaya çıkacak yen, yapılandırmalardan haber veriyordu!

Yeni ay yeni ve keyifli fırsatlar getirsin…

Sevgiyle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade