Haftalık yorumlar26 Şubat – 3 Mart haftası gökyüzü gündemi

Şubat 25, 20240
başak dolunayı

Haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz. İkili ilişkiler ve adalet konuları önem kazanabilir. Yaklaşan güneş Satürn kavuşumu haftaya etkisini yayabilir. Otorite figürleri, baba, müdür ve yöneticiler ile olan ilişkilerde baskı ve beraberinde gelen depresyon duygusal tepkiler vermenize yol açabilir. Sansür, temkinli davranışlar, disiplin gerektiren konularda başarı görülebilir.

Bugünlerde yalnız olmayı seçebilir, ıssız adam rollerine girenlerle muhatap olabiliriz!

Haftaya elbette böyle sert bir enerjiyle başlamak hoşumuza gitmese de toksik ve baskılayan durumlardan kurtulma fırsatı bulabiliriz!

Özellikle bu etkileşime 28 şubatta eşlik eden Merkür 9 derecede olacak! Şifa çalışmaları, hayır ve yardımlar için değerlendirilebilir! Bu kavuşuma sekstil açı yapan Jüpiter emeğin, sabrın ve özverinin karşılığını sunabilir!

Yaradana sığınmak, ondan geleni sevgiyle kabul etmek, yaşamın bir seçim olduğunu bilerek iyileşmenin son derece kolay olduğunu bilseydik neler olurdu?

Kehanet, duru görü için muhteşem bir zaman dilimi! Diğer taraftan scat yıldızı ile kavuşum yapan bu üç gezegen ticari bağlantıları güçlendirebilir. 28 ve 29 şubatı değerlendirebilirsiniz.

29 şubatta ay akrep burcuna geçiyor ve içgüdüsel olarak şüpheci bir ruh halini deneyimliyoruz. Yakınlaşmak, derinleşmek ama özgürleşmek duyguları arasında kalabilirsiniz. Her şeye rağmen güneş ve ay arasındaki etkileşim duygularımızı ifade etmemizi kolaylaştırabilir. İşlerimizde sağlam adımlar atabiliriz.

Mart ayına ay akrep seyrini sürdürürken giriyoruz! Güneş Jüpiter sekstili netleşiyor! Yaradanla bağ kurmak, dua ve meditasyon yapmak, yaratıcı işlerde başarılı olmak mümkün. Hayatınızdaki gerginliklere rağmen ilahi adaletin nasıl işlediğini görebilirsiniz.

2 ve 3 martta ay yay burcuna geçiyor! Geçtiğimiz hafta gerçekleşen dolunayın etkileri hayatımızda görünür olmaya devam ediyor. Doğa yürüyüşleri, kısa bir tatil, astroloji ve din gibi konular ilginizi çekebilir.

Mutlu haftalar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade