Haftalık yorumlar29 Ocak – 4 Şubat haftası gökyüzü gündemi

Ocak 28, 20241
astroloji gündemi

Haftaya ay başak burcunda başlıyoruz. Sabah saatlerinde Uranüs, Mars ve ay arasındaki olumlu açı sorunları çözme ve düzeltme imkânı sunabilir. Verimli bir hafta kadersel temalar gündemi korurken, gökyüzündeki toprak elementi ağırlığı; sağlam ve emin adımlarla ilerleme fırsatı sunabilir!

İstikrar, inisiyatif alma, sabırlı olma eğilimi kazandırabilir! Önemli işlerinizi, devlet kurumlarıyla bağlantılı konuları pazartesi ve salı günleri çözebilirsiniz. Diğer taraftan aşırı sert, katı yaklaşımlar sergilemekten kaçınmalısınız!

29 Ocak Merkür ay düğümleri karesi netleşirken size ait olmayan fikirleri savunmadığınızdan emin olmalısınız! Sosyal çevrenize karşı katı ve mesafeli tutumlar sergileyebilirsiniz. Etrafınızdaki insanların birbirine kurallar koyup emirler yağdırdığını görmek sizi kızdırabilir!

30 Ocak mars ay düğümleri karesi netleşirken uranüsle birlikte gök yüzünde tam 4 tane 19 derece yerleşimi görüyoruz! 19 derece astrolojide güneşin yücelim derecesidir. Son derece güçlü enerjilerin açığa çıkabileceği bir gün. Özellikle ikili ilişkiler, aşk, ortaklıklarla ilgili konularda kadersel deneyimler yaşanabilir! Adalet vurgusunun çok olacağı birkaç gün, diğer taraftan dekorasyon, güzelleşme ve lüks alanda değişimler söz konusu olabilir. 31 Ocak Çarşamba ay da terazi burcuna geçtiği için bakım yaptırmak, moda ve estetik konularına yönelmek isteyebilirsiniz.

Ve hoş geldin şubat!

Aya Jüpiter günü Jüpiter saati ile giriş yapıyoruz. Şans, fırsatlar, eğitimler, hukuki konular bu ayın ana gündemi olabilir!

3 Şubat ay güneş karesi netleşirken ay 2 şubattan itibaren akrep burcunda yolculuğuna devam ediyor. Aslan burcunda gerçekleşen dolunayın sert etkileri açığa çıkabilir. Ego savaşları, güç gösterileri, yer sarsıntıları! Aslan dolunayı ülkemiz haritasında liderleri işaret ediyordu! Bu noktada gündem başlıklarımız da sertleşebilir. Toplumumuzda sözü geçen liderleri göz önünde görebiliriz! Yine cumhurbaşkanımızın sağlığı bu süreçte gündeme gelebilir.

4 Şubat ay yay burcuna geçiyor ve beraberinde deklinasyon dışı yani sıra dışı çalışıyor. Uzun bir süre de böyle olacak. Duygusal çıkışların yüksek olduğu birkaç hafta deneyimleyeceğiz. Özgülüğümüz önem kazanabilir. Zira Merkür’ün de oğlak burcundaki seyri son derecelerde ve Plüton’la kavuşumda olduğu için zihinsel olarak bir konuya takılmak ve o konu içinde derinleşme fırsatı bulabiliriz. Diğer taraftan kendimizi ifade ederken dikkatli olmakta fayda var. Dilimiz sertleşebilir.

Haftalık ve burcunuza özel yorumları youtube üzerinden izleyebilirsiniz.

Mutlu haftalar

1 comments

  • Yasemin

    Ocak 30, 2024 at 1:37 pm

    Mutlu haftalar olsun 🙂

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade