Haftalık yorumlar3 – 9 Haziran gökyüzü gündemi

Haziran 2, 20240
haftalık astroloji yorumları

Haftaya ay boğa burcunda başlıyoruz. İletişim gezegeni Merkür ise ikizler burcuna geçiyor. Merkür ikizler seyri 18 hazirana kadar devam edecek bu süre boyunca gökyüzünde hava elementi artmış; meraklı, soru soran, esprili olabiliriz. Dedikodu ortamlarına çekilebilir, olur olmaz sohbetlere dahil olabiliriz.

Jüpiter’in de ikizler burcuna geçtiği bu dönem doğru bilgiye ulaşmanın sorumluluğunu almalıyız. Her duyduğunuza inanmayın, her izlediğinizi paylaşmayın. İştah artışlarına dikkat etmelisiniz.

Beraberinde 3 Haziran’da Jüpiter Plüton üçgeni netleşecek. Ağır giden Plüton gezegeni yaşam hedeflerinize giden yolda dengeyi bulma kolaylığı ve gücü sağlayabilir. İnandığınız şeyler için cesurca adımlar atabilir, kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilirsiniz. Otorite engellerine rağmen yılmadan ilerleyebilirsiniz. Gökyüzünde Venüs de kuzey ay düğümüne göz kırparken taktir ve destek görebilirsiniz. Kuzey ay düğümünün de yönetici gezegeni olan Venüs ilişkiler, para ve maddi konularda ortaklı işler projelere başlanabileceğini gösteriyor.

4 Haziran Merkür ve Jüpiter Plüton’a göz kırpacak.  Uranyen prensipte İcarus, Hidalgo dikkat çekiyor. Etrafınızda çıkarcı açıklamalar dikkat çekebilir. Aklınızdan geçenleri söylemek yerine politik olmayı tercih edenleri görebilirsiniz. Elbette aynı tutumu sergilemek zorunda kalabilirsiniz. Etkileyici konuşmalar yapabilir, insanları ikna edebilirsiniz. Beraberinde Güneş venüs kavuşumu netleşecek özellikle uranyen astrolojide pluton ile çalıştığı için ilişkilerde sevgi, tutku ve arzunun güçlü cinselliği uyandırabileceğini hatırlatmalıyım. Estetiğe, uyuma, yaratıcılığa ve sanata ilginiz artabilir, koyu ve kırmızı renkler dikkatinizi çekebilir.

5 Haziran’da ay ikizler burcuna geçiyor ve beraberinde 9 Haziran’a kadar deklinasyon dışı olacak! Konuşma ve sohbetin ölçüsü kaçabilir, telefonda fazla zaman kaybedebilir, programınızı aksatabilirsiniz. Akraba, komşu ve kuzenlerle ilişkinizde aşırıya kaçan konuşmalar geçebilir.

Jüpiter ikizler burcuna geçişi ile bu hafta Mirfak sabit yıldızı ile kavuşumda ilerleyecek. Ajan ve yüksek mevkilerden kişiler gündeme gelebilir. Ticaret, alım satım, seyahat, kurnazlıklara karşı dikkatli olmalısınız. Önümüzdeki bir hafta boyunca çapkınlıklar da artabilir.

6 Haziran venüs pluton minör açıları para piyasalarını zora sokabilir. Otomotiv sektöründe önemli gelişmeler olabilir, haritanıza göre ulaşım harcamaları yapabilirsiniz. İlişkilerde libido artışı, güç ve çekişmeler, beraberinde gelen kıskançlık ve gerginlikler olabilir.

6 Haziran da ikizler burcunun 16 derecesinde venüsyen bir yeni ay gerçekleşecek. Ay deklinasyon dışı ve Rigel sabit yıldızı ile kavuşumda olacak. Mavi bir yıldız ve bir alfadır, çok güçlü bir yıldızdır Rigel. Askerlerde, öncü bilim insanlarında ve tüccarlarda görülür. Edebiyatçılar, sanatçılar gündeme gelebilir. Bir kısım için kısmi de olsa ün şan ve şöhret getirebilir. Özellikle venüste yeni ayda burada olduğu için kadınlar dikkat çekebilir. Yeni ay Satürn’e kare olduğu için emeği ve zahmeti verilmiş ünler olabilir bunlar. Diğer taraftan yeni ay haritanın 8. Evinde gerçekleşeceği için ticari anlamda borç ve alacak ilişkileri dikkat çekebilir. Borç yapılandırmaları, çevre değişimi, öfke patlamalarının iletişim dilini kirletmesi mümkün olabilir. Dünya üzerinde Irkçılık, bıçaklı yaralanmalar artabilir! Ülkemiz haritasında 12 evinde ve aya çok yakın gerçekleşecek bu yeni ay halkı çok konuşturacak ve söyletecektir. Dedikodular, bilgi kirliliği, gizli düşmanlıklar, hastaneler ve hapishaneler gündemimizi meşgul edebilir. Özellikle ülke liderlerinin sağlık durumu, komutan ve askerler dikkatleri çekebilir.

7 Haziran ay yengeç burcunda geçiyor, domestik birkaç gün bizi bekliyor ailemizle, evimizde vakit geçirmek isteyebiliriz. Güçlü biyolojik dürtüler içine girebilir, güç savaşlarına dahil olabilirsiniz.

8 Haziran’da venüs Satürn karesi netleşecek para ve kaynaklara ulaşmakta zorlanabilir; Sevgiyi alma verme konusunda çekimser davranabilirsiniz. Aynı zamanda başkalarından uzak olmak isteyebilirsiniz. Ciddi veya geleneksel konular dikkat çekebilir.

9 Haziran ay aslan burcunda ve venüs Bellatrix yıldızı ile kavuşacak. Önümüzdeki hafta ise güneş ve ardından Merkür bu etkileşim içine girecek! Saldırılar, arkadan iş çevirmeler gündeme gelebilir. Bu durumda güneş Satürn karesi de netleşeceği için hayatınız üzerinde kontrolü kaybetmiş gibi hissedebilirsiniz. Yetersizlik duygusuna kapılmamaya dikkat etmelisiniz. Zor bir karar aşamasına gelebilirsiniz.

Gökyüzünde hava elementinin çokluğu duyguları, davranışları ve tutumumuzu akla uydurma çabası içinde olacağımızı gösteriyor. Aklın yolu daima kazandırır inancına kapılmamak, duygu ve arzulara yer vermek iyi gelebilir. Düşünce aşamasında kalmış işlere yeni bir iş eklememek adına eyleme geçmenizi de tavsiye ederim.

Mutlu haftalar

 

Bu hafta ay boşlukta

 

3 Haziran 2024 01:03:21 ile 3 Haziran 2024 08:55:05 arasında, 5 Haziran 2024 11:08:38 ile 5 Haziran 2024 11:35:54 arasında, 7 Haziran 2024 15:15:35 ile 7 Haziran 2024 15:40:41 arasında ve 9 Haziran 2024 22:05:14 ile 9 Haziran 2024 22:28:35 arasında boşlukta olacak. Bu günlerde önemli işlere başlamayıp dinlenmek ve yarım bırakılan işleri yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade