Haftalık yorumlar3 – 9 Temmuz Haftası Gökyüzü Gündemi

Temmuz 2, 20231
astroloji burçlar
3 Temmuz Pazartesi

Haftaya Ay’ın dolunay fazıyla başlıyoruz. Ay ın enerjisinin çok yoğun olduğu bugünlerde kendimizi gergin hissetmemize sebep olacağı için birtakım karşıtlıklar yaşayabiliriz, kendimizi gergin hissedebiliriz. Olaylar karşısında sakinliğimizi korumak, kendimizi sert bir şekilde ortaya koyarak olaylarla mücadele etmek arasında gidip gelebiliriz.

4 temmuz Salı Günü

Dolunay fazının son seyri yaşanırken yeni farkındalıklar oluşabilir, sorumluluk duygumuzun yükseleceği, hayatı biraz daha ciddiye alacağımız bu günlerde iş ve kariyer hayatımız ön plana çıkacaktır. Dolunay günlerinde kanama riskinin arttığı ve iyileşme hızının yavaşladığı için tıbbi operasyon ve ameliyatlar için uygun zaman değildir.

5 Temmuz Çarşamba

Küçülen Ay ile başladığımız bugün de yeni farkındalıklar oluşturabiliriz. Diyete başlamak için uygun zaman olan bugünü değerlendirebiliriz. Uranüs Venüs karesi aşk, para ve maddi konularda ani ve beklenmedik durumlar yaşatabilir İlişkilerimizde gerginlik ve ego savaşları enerjisinden uzaklaşmalıyız.

6 Temmuz Perşembe

Ay ın Mars ve Venüs kavuşumu duygusal olarak hassasiyet verebilir. Güneş siriusla kavuşacağı için bugünlerde hayır yapmak, dua etmek için harika bir zamanlama.

7 Temmuz Cuma

Mars’ın sert pozisyonundan dolayı yangın ve patlamalar, trafik ve topluluklarda dikkatli olmalıyız. Duygusal olarak hassas olduğumuz günde otorite ve engellere takılabiliriz. Kalp sağlığı sorunlarınız varsa ağır sporlar ve sıcak havadan kendinizi korumalısınız. Sanat ve spor camiasından önemli olaylar duyabiliriz.

8 Temmuz Cumartesi

Ay’ın balık burcunda olduğu bugünlerde, sanat ile uğraşmak, meditasyon yapmak, dua etmek iç dünyamıza dönmek bizi rahatlatacaktır. Alınganlıklara açık günlerde olduğumuzu da unutmamalıyız. Danışmanlık hizmeti almak, işi bilene danışmak ve anılara dönmek için harika zamanlama!

9 Temmuz Pazar

Ay koç sabırsız ve heyecan dolu neşeli olduğumuz günde bir şeyleri gözden geçirme sürecini yaşatabilir. İçsel hesaplaşma ve konuları kapatma enerjisinden yararlanıp olumsuz duygularımızdan kurtulabiliriz. Ay’ın yönetici gezegeni Mars Koç burcun da anaretik derecede olduğu için gerginlik ve öfke durumuna dikkat! Ökeyle kalkanın zararla oturduğunu unutmayalım. Magazin dünyasının hareketli olduğu süreçte kayıp haberleri alabiliriz.

Ay boşlukta zamanları;

Sal, 4 Temmuz, 18:45 – 19:29 – Per,

6 Temmuz, 15:41 – 19:32

Cmt, 8 Temmuz, 20:21 – 21:18

Sevgiler

Yazar: Karma Astrolog Hande Pirinççi

https://www.instagram.com/astrohande/

1 comments

  • Nil

    Temmuz 2, 2023 at 4:22 pm

    Kalemine sağlık Hande🍀

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade