Haftalık yorumlar30 Ekim 5 Kasım haftası gökyüzü gündemi

Ekim 29, 20230
eylül ayı burç yorumları
kasım ayı burç yorumları
mart ayı burç yorumları

Haftaya ay ikizler burcunda başlıyoruz. İletişim ve haberleşmenin yoğun olduğu bir hafta! Kasım ayında iki tutulmayı geride bıraktık. Havalar soğuyor olsa da bir kısım için özel yaşamda sıcak ve mutlu haberler almaya başlıyoruz. Hafta boyunca ay deklinasyon dışı olacağı için sohbetin ölçüsü kaçabilir, dedikodu ortamlarından uzak kalmakta fayda var! Duygusal konularda yüksek çıkışlar yapılabilir.

31 Ekim de Venüs Uranüs üçgeni kesinleşecek. Romantik ilişkilerde beklenmedik mutlu haberler alınabilir. Aşk beklenmedik bir yerden çıkıp gelebilir. Kendinizi ifade ederken özgür ve cesur olacağınız bir gündesiniz.

1 Kasım da aya önümüzdeki hafta da etkilerini göreceğimiz güneş Mars ve Merkür kavuşumu ile başlıyoruz. Dolayısıyla önümüzdeki bir hafta giderek daha agresif hissedebilirsiniz! Cesaretle adım atabilir, cesur konuşmalar yapabilirsiniz! Bazen konuştuğunuz şeyin arkasını düşünmeyebilirsiniz bile.

2 kasımda ay yengeç burcuna geçiyor ve güneş Satürn arasında yarattığı su üçgeniyle duygusal ve ailevi konularda sağlamlaştırmayı arzu ettiğiniz konularda destek sunuyor.

3 Kasım da ise bir süredir retro hareket eden Satürn düz hareketine başlıyor. Satürn 7 martta başladığı balık yolculuğunu, yeniden düz seyriyle devam ettirecek. Yaradan’a kurduğumuz bağın, başkası için yapabileceğimiz beklentisiz şeylerin farkına vardıysak ilerleme zamanı.

3 Kasım güneş Neptün 135 lik ve güneş Jüpiter karşıtlığı netleşiyor. Gün içinde enerjinizin düştüğünü kendinizi halsiz hissettiğinizi fark edebilirsiniz. Olaylar karşısında tepkilerinizi ya abartılı bir şekilde verip işleri büyütebilir ya da tepkisizlikle içe dönebilirsiniz.

4 kasın Venüs Neptün karşıt ve Venüs Jüpiter 150 Kesinleşiyor. Hayalinizde yarattığınız bir şeye sarıldığın hızı fark edebilirsiniz. Bazı duygular ve isteklerimiz gerçeği yansıtmayabilir. İlişkilerde gizli saklı konular açığa çıkabilir. Sabah saatlerinde ay aslan burcuna geçiyor. Sinema sanat gibi eğlenceli aktiviteler için zaman yaratabilir. Gürleşmesini arzu ettiğiniz saçlarınızı kestirebilirsiniz.

4 Kasım Merkür Uranüs karşıt ile de söylemlerimiz sertleşebilir 7 gün akla ilk gelen dile gelebilir. Yeni fikirler, özgün düşünceler ortaya çıkabilir. Sizi kısıtlayacak, fikirlerinizi ifade etmenize engel olacak şeylere baş kaldırabilirsiniz!

5 Kasım da ise mars şiron minör açısı sonbaharın bazı hassasiyetlerini açığa çıkarabilir. Soğuk algınlığı, nezle, grip gibi hastalıklara açık olabilirsiniz. Ay son dördün fazında zihninizde biriktirdiklerinizi sunma isteğiniz artabilir.

Bu hafta akrep boğa, aslan ve kova burçları için zorlayıcı enerjiler varken yengeç balık boğa ve başak burçları fırsatlar yakalayabilir.

Mutlu haftalar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade