Haftalık yorumlar31 Temmuz – 6 Ağustos haftası gökyüzü gündemi

Temmuz 31, 20230
ağustos haftalık burç yorumu

Ağustos Hafta sabit enerjiyle başlarken, hafta sonuna doğru dürtüsel davranmaya yatkınız. Yeniliklere pek de açık değiliz. Venüs, Uranüs’e kare yapmak üzere retroya devam ediyor. Gezegenlerin burç değiştirmediği bu hafta, zorlayıcı açılar mevcut olsa da destekleyici açılar da mevcut. Boğa, Başak ve Oğlak burçları için şanslı bir hafta!

31 Temmuz Pazartesi, Ay gününde Ay Oğlak burcunda ilerliyor. Haftanın ilk mesaisi biraz kasvetli başlıyor. Hafta sonundan kalan yorgunluk, tembellik ve fazla rahatlık ve fazla iyi niyet verebilir. Toleransımız yok, sabrımız yok!

1 Ağustos Salı, Mars gününde sabah saatlerinde Ay Kova Burcuna geçiyor. Mars Jüpiter üçgeni kesinleşiyor. Haftanın en olumlu açısı! Bu olumlu açı motivasyonu ve iyimserliği artırıyor. Güzel ve sağlıklı başlangıçlar yapılabilir. Ancak bir yandan da Merkür’ün Satürn’e yapacağı karşıt açı nedeniyle mücadele etme arzumuz devam ederken, beklemeye zorlanabiliriz!

2 Ağustos Çarşamba, Merkür günü Ay Kova burcunda ilerlemeye devam ediyor. Sabah saatlerinde oluşan Ay Jüpiter karesi, öğleden sonraya kadar bizi zorlayabilir. Sabah saatlerinde taşkın ve huzursuz hissedebiliriz. Müsrif olabilir, gereğinden fazla cömert olabiliriz. Merkür Satürn karşıtlığı kesinleşiyor. Toleransımız azalıyor! Kelimelerimiz- yüreğimize yük olabilir.

3 Ağustos Perşembe, Jüpiter günü sabah saatlerinde Ay Balık Burcuna geçiyor. Sabah saatlerinde kararsız ve tereddütlü davranışlar göstermeye yatkınız. Duygularımızı kontrol etmekte zorlanabilir, gereksiz alınganlıklar gösterebiliriz. Akşam saatlerinde oluşacak Ay Merkür karşıtlığı, duygularımızı ifade etmekte zorlayabilir. Belki de kitap okumak için iyi bir gün!

4 Ağustos Cuma, Venüs günü Ay Balık burcunda ilerlemeye devam ediyor. Sabah saatlerinde oluşan Ay Mars karşıtlığı bizi, heyecanlı, gergin, aceleci ve tartışmacı biri yapabilir. Spor yapmak, fiziksel aktivitelerle uğraşmak enerjiyi dağıtmak için uygun bir alternatif olabilir. Akşam saatlerinde melankolik olabilir, sabah kırdığımız insanlar için üzülebiliriz.

5 Ağustos Cumartesi, Satürn günü, Ay Koç burcunda ilerlemeye başlıyor. Dürtüsel davranışlar göstermeye yatkınız, motivasyonumuzu, analiz yeteneğimizi kullanabileceğimiz, öncülük edebileceğimiz bir gün. Evde detay gerektiren işlere odaklanabiliriz.

6 Ağustos Pazar, Güneş günü! Sabah saatlerinde Güneş ile oluşan üçgen açı duygularımız ve hislerimizin mantığımızla düşüncelerimizle uyumlu olabileceğini vurguluyor. Bu güzel Pazar gününü eğlenceli aktivitelerle geçirmek, yeni ve zor bir haftaya başlamak için iyi bir alternatif olabilir.

Ay boşlukta;

Sal, 1 Ağustos, 04:12 – 05:57

Çar, 2 Ağustos, 23:15 – Per, 3 Ağustos, 05:05

Cmt, 5 Ağustos, 03:20 – 05:19

Bu saatler arasında yarım bıraktığınız işlerle ilgilenebilirsiniz.

mutlu haftalar

Yazar Karma Astrolog Yasemin Yıldız 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade