Aslandolunay5 Şubat aslan dolunayı; Büyük kırılmalar

Ocak 30, 20231

5 Şubat 21.28 de aslan burcunun 16 derecesinde, 2022 tutulmalarını tetikleyecek oldukça etkileyici uranüsyen bir dolunay gerçekleşecek. 2022 yılı boyunca akrep ve boğa burcunda sert tutulmalar gerçekleşti. Uranüsyen tutulmalar sabit nitelikte olduğu için sonuçlarıyla kimimiz erkenden kimimiz ise orta veda de yüzleşecek!

Dolunay hem tutulma noktasını signifikatörü hem de kendi başına oldukça sert etkilere sahip.

Aslan burcu sahne, sanat, coşku, yaratıcılık ve aşk ile ilişkilidir. Haliyle dolunayda görünür olacak enerjiler de eğlence ve sanat sektörü, çocuklar ve eğitim, kumar ve borsa, aşk ve ilişkiler olabilir. Dolunay zamanları ayın gökyüzünde en parlak olduğu zamanlardır. Olayların hayatımızda görünür olduğu bu süreçte iyi ve kötü bitiş ve sonlanma enerjileri barındırır! Her son yeni bir başlangıcını ifade ederler.

Sevgililer günü öncesi, bazı ilişkilerde ani beklenmedik sonlanmalar söz konusu olabilir. Bazılarınız içinse jüpiter juno desteğiyle yeni adımlar ve yapılanmaları getirebilir. Bir aşk itirafı, evlilik teklifi, yakınlaşma söz konusu olabilir. Dolunay eğlenceli ve keyifli vakit geçirme hissiyatımızı artırabilir. Müzik ve sanat organizasyonlarına dahil olabilirsiniz. Diğer taraftan yeni ayın haritanın 11. evdeki yerleşimi sanat kuruluşları, çocuk esirgeme kurumları, eğitim vakıf ve organizasyonlarını sansasyonel bir biçimde gündeme getirebilir. Sanat camiasından, tanınırlık ve ün sahibi insanların ifşa ve kayıpları gündeme gelebilir.

Aslan burcu güç savaşları, domine etme arzusu ile ilişkilidir. Dolunay Duphe sabit yıldızı ile kavuşumda! Çok yıkıcı, kibirli, baskın ve emrivaki tutumlarla karşı karşıya kalabiliriz.  Duphe yıldızı ile kibirden sıyrılabilenler için şans ve güç verecektir.

Diğer taraftan toplum önünde parlama arzusu, halka açılma, sahneye çıkma, toplumsal farkındalık yaratma eylemlerini gözlemleyebiliriz. Dolunay uzaktan da olsa satürn bağlantısı olduğu için yıkılan yapının yerine yenisini oluşturma fırsatları yaratabilir. Otorite baskısı, zulüm, hak ve özgürlüklerin kısıtlanması karşısında başkaldırı ve gururlu tutulmalar görülebilir.

Dolunay anında ufuk çizgisinde başak burcu yükseliyor, sağlık ve iş koşulları, işçilerle ilgili haberler alabiliriz.

Sağlık açısından özellikle kalp ve damar sağlığı, panik atak ve anksiyete gibi konularda dikkatli olmak gerekebilir. Uranyen prensipte eos ve hycea ile çalışan dolunay özellikle öfke kaynaklı ortaya çıkabilecek kalp krizlerine karşı temkinli olmak gerektiğini hatırlatıyor!

Yükselen burcunuza göre dolunayın sizi nasıl etkilediğini öğrenmek için aylık burç yorumlarına göz atmayı unutmayın!

Aşkla…

1 comments

  • Yasemin

    Ocak 30, 2023 at 1:15 pm

    Güzellikler getirsin 🙂

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade