Haftalık yorumlar6 -12 Kasım haftası gökyüzü gündemi

Kasım 7, 20230
haftalık astroloji yorumları

6 Kasım Venüs Plüton üçgeni ile güçlendiğinizi hissedebilirsiniz. Romantik ilişkilerde arzu ve tutkular artarken, ikili ilişkilerde manipülasyon hissedilir bir boyuta gelebilir. Maddi konularda destek görebilirsiniz.

7 Kasım Merkür Neptün üçgeniyle yaratıcılık gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz. Zihinsel odağınız duygular üzerineyken, sezgiseliminiz artabilir.

8 Kasım Venüs bir süredir bulunduğu başak burcunda ayrılarak, yöneticisi olduğu terazi burcuna geçecek. Venüs terazi seyri boyunca yönetimi de kendi elinde tutacağı için ikili ilişkilerde ve maddi konularda denge sağlama çabamız artabilir. Tartışmalar, sorunlar karşısında ortak paydada buluşabilmek adına diplomatik adımlar atabiliriz. Diğer taraftan uyum uğruna yapacağımız fedakarlıkların bizde yaratacağı kayıplarla yüzleşmek zorunda da kalabiliriz! Sorunları görmezden gelmek, sen haklısın demek, her şeyin suyuna gitmek yüzleşmekten korktuğumuz konuların üzerini örtmek bize fayda sağlamaz.

9 Kasım Merkür Plüton sekstili dikkat verilmesi gereken konularda başarı getirirken. Güçlü konuşmalar yaptırabilir. Kendimizi ifade ederken, oldukça açıklayıcı ve detaycı olabiliriz. Anlaşma ve sözleşmelerde fırsatlar oluşabilir. Otoriteye dikkat edin!

10 Kasım Merkür yay burcuna geçiyor, böylece konuşma ve iletişim kurma biçimimizi neşeli, keyifli ve eğlenceli kılabilir. Olaylar karşısında olabildiğince iyi niyetli ve iyimser tavırlar takınabiliriz. Kendimizi ifade ederken, idealize ettiğimiz noktalara vurgu yapabilir, düşüncelerimizi uzun kelimelerle dile getirebiliriz.

Pozitif düşünce ve söylemleri akıl ve mantık çizgisinden uzaklaşmadan hayatımızda tutmanın önemli olduğu bir süreçteyiz. Toksik pozitiflikten kaçınarak, yaşanan her şeye rağmen umut edebilmek üzere…

10 Kasım Merkür Satürn karesi ile haftanın başındaki güçlü ifade yerini sınırlandırılmışlık hissine bırakabilir. Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil! Patron, yönetici, baba, eş gibi figürlerle çatışmalar yaşanabilir!

11 Kasım Merkür şiron 135 söylemlerde yaralayıcı durumlar söz konusu olabilir. 12 Kasım mars Uranüs karşıtlığı ile sabrın sonu selametle değil tutulanların ortaya dökülmesiyle sonuçlanabilir. Diğer taraftan teknolojik aksaklıklara açık olduğumuz bir gün. Elektronik aletlere dikkat etmelisiniz.

Mutlu haftalar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade