BalıkVenüs6 Nisan Venüs balık burcunda; aşkınlık, sınır ihlali

Nisan 4, 20220
venüs balık

Güzelliğin, sanatın estetiğin burcu Venüs 6 nisan da balık burcuna geçiyor. Venüs balık burcunda yücelir kabullenmeyi, şefkati, koşulsuzca vermeyi, yardımsever olmayı, aşkı ve sevgiyi idealize etmeyi anlatır.

Haritasında Venüs’ü balık olanlar hayata karşı olabildiğince duyarlıdırlar. Sevgi dolu, merhametli ve hayalperest insanlardır. Aynı zamanda sanata, spritüal konular, ruhsal mevzulara karşı çok ilgili olurlar. Aşk ve sevgi gibi konuları idealize eder ve çok abartabilirler bu abartı bazen onların başına iş açabilir.

6 nisan itibariyle bizim de sevgi ve ilişkilere bakışımız hissedilen her duygunun kutsal ve ilahi bir sevgi biçiminde ilerlemesi yönünde olabilir. Sevdiklerimizi koşulsuzca sevebilir, karşımızdakini kusurlarıyla kabul edebiliriz. Şarkılar, şiirler, romantik dokunuşlar! fora… derin denizlere dalabilir, sığ sularda eylemsizlikle boğulabiliriz. Hayat bu süreçte kolay incitir, hassasiyetlerimiz artabilir, kurban rolüne girebiliriz.

Venüs’ün balık burcuna geçişiyle birlikte uzun zamandır birlikte seyir halinde oldukları marsla da arası giderek açılmış olacak. Kavga, tutku ve çekişmeler yerini romantizme, sanata ve yaratıcılığa bırakacak. Yönetici gezegen Jüpiter’in de balık burcunda ve Neptün’le kavuşumu duyguların abartılabileceğine işaret ediyor. Zaman zaman öz aldatmaya varacak duygusal durumların içine çekilebilir, bağımlılık düzeyinde yaşayabiliriz.

Karmanın burcu balıkta venüs karmik ilişkiler, yardımlaşma, ilahi aşk ve helalleşme temalarını gündeme getirebilir!

Venüs elbette hoşlandığımız şeyleri ifade ettiği için 3 mayısa kadar şiir, edebiyat, sinema gibi sanat alanlarına karşı ilgili olabilir. Sanatçılar için oldukça yaratıcı bir süreç. Kazancın sanata, bağımlılık içeren maddelere, hastanelere harcanma potansiyeli yüksek. Bir kısım için hayatına bolluk bereket akabilir.

Sevgiyle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade