Haftalık yorumlar7 -13 Ağustos haftası gökyüzü gündemi

Ağustos 4, 20230
haftalık gökyüzü hareketleri, burçlar, ay boşlukta zamanları burç yorumları astroloji haritası doğum haritası analizi

Haftaya Ay’ın koç burcunda seyri ile son dördün fazında başlıyoruz .

Dolunay enerjisinden çıktığımız bu fazda kendimizi ruhsal anlamda huzursuz hissedebiliriz .Ay koç burcunda kendimizi aceleci enerjiyle spontane tepkiler vermekten korumalıyız. Yönetici gezegene yaptığı krizli açı ile gergin , sabırsız ve tahammülsüz olabiliriz.

Venüs ün aslan burcunda yaptığı retro hareketini unutmadan, kibir ve gurura takılmadan sakin kalmalıyız. Ay Koç ve retro Venüs ün duygu karmaşıklığı yaşatmasını göz ardı etmeden , ilişkilerimize ve maddi yatırımlarımıza dikkat etmeliyiz .

8 AĞUSTOS SALI ; Ay boğa burcu seyrinde yönetici Venüs’e kare ile başlıyor . Bu günlerde daha çok tasarrufa dikkat etmeli, harcamalarınızı hesaplamalısınız. Yaz aylarının rehavetine kapılıp gereksiz harcamalardan kaçınmalıyız. Hayatımıza giren yaz aşları oldukça heyecan verici olabilir. Yine de kendimizi çok kaptırmamakta fayda olabilir .

9 AĞUSTOS ÇARŞAMBA kelimelerin gücünü fark edebilir, iletişimin ne kadar önemli olduğunu fark edebiliriz. Merkür Plüton arasındaki minör açı bize olayları en karamsar şekilde düşünebileceğimizi, kötüye odaklanabileceğimizi işaret ediyor. Paranoyakça tutumlara maruz kalabiliriz.

11 AĞUSTOS CUMA ; AY ikizler burcunda her türlü iletişimin ön plana çıktığı günde zeki , meraklı , konuşkan hissedebiliriz . Dedikodulara açık günde Merkür ün kare açısından dolayı yanlış anlaşılmalara dikkat etmeliyiz . Mantıklı kararlar almakta zorluk çekebiliriz .

13 AĞUSTOS PAZAR ; AY yönetici burcu Yengeçteyken tüm hünerlerimizi sergileyebiliriz .

Ay’ın Merkür le olumlu açısıyla pratik olacağımız hızlı şekilde işlerimizi tamamlayacağımız keyifli Pazar günü geçirebiliriz . Hislerimizin de yoğun olduğu günde kendimizi iyi ifade edebilir ve karşılıklı uyum sağlayabiliriz.

 

Mutlu haftalar…

Yazar: Karma Astrolog Hande Pirinççi 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade