Başakyeniay7 Eylül Başak Yeni Ayı; “Kuyunun dibinde yaşayanlar, gökyüzünü kuyunun ağzı kadar görürler.”

Eylül 4, 20210
başak Yeniayı

7 Eylül Ankara’ya göre saatler 03.51 gösterdiğinde başak burcunun 14 derecesinde bir yeni ay gerçekleşecek.

Yeni aylar heyecan verici yeni başlangıçların habercisi bir tohum atma fırsatıdır ancak bur fırsat oluşmadan önce hayatımızda bir belirsizlik, yol yön kaybı içe dönük olma hali içinde oluruz o nedenle yeni ayların öncesinde kendimizle baş başa kalmak, dinlenmek için çok uygun zamanlardır. Yeni ay içimizde kıpırdayan yeni bir duyguya yer açar…

Başak burcu hizmet etmek, çalışmak, sorunlara çözüm getirmek, sağlıkla ilgili konular ile ilişkilidir.

Zodağın akılcı, analitik ve en detaycı burcudur başak. Yeni ay coxa sabit yıldızı ile kavuşumda olacağı için özellikle doktorlar, sağlıkçılar beraberinde ticaretle ilişkili konular, dünya genelinde insan ticareti gündeme gelebilir.

Yeni ay haritanın 2. evinde Neptün karşıtlığı ile gerçekleşecek. Maddi manevi değerlerimiz, ortaya koyduğumuz yeteneklerimiz, kaynaklarımızla ilişkili konuları ifade eder. Yeni ayın yükseleni aslan olduğu için özellikle sanat, sahne, ego ve benliğin ortaya konması, aşk ve ilişkiler, çocuklarla ilgili konularda çözüm üretmeye dönük adımlar atılabilir. Yönetici gezegen merkür retro hareketine hazırlanırken özellikle Satürn ile yaptığı olumlu açılar göz önünde bulundurulduğunda iş ve ticaret konularında sağlam adımlar atma fırsatı yaratabilir. Dayanıklı, sabırlı ve istikrarlı olabiliriz.

Yeni ay Neptün enerjisi nedeniyle bir takım belirsizlikler yaratabilir. Özellikle maddi konular ve evlilik konularında…

Diğer taraftan uzun süredir sürüncemede kalan kararsızlıkların kaçınılmaz olarak sonlanacağını, birbirine uygun olmayan ortaklıklar ve evliliklerde sorunlar göz önüne serilebilir. Özellikle toksik ilişkileri sonlandırıp ruhsal ve bedensel temizlik yapabilirsiniz. Başak balık aksı tutulmaları bizlere şu ana kadar idealize ettiğimiz konuları gerçekçi bir bakış açısı ile değerlendirme fırsatı sunar. Hem kendimizi hem karşımızdakini acımasız bir dille eleştirmemize neden olabilir. Malum uzaklaşan venüs pluto karesi özellikle ikili ilişkiler ve maddi konularda olayları krize dönüştürme, abartma, kıskançlık ve manipülasyon gibi durumlara kapı aralayabilir.

Yeni hedefler, alınacak kararlar, iş yaşamında düzenlemeler, yer ve görev değişiklikleri, hizmet ve sağlık sektörü, kariyerde ciddi değişim ve dönüşümler olabilir.

Yeni ay sağlık açısından bağırsak sorunlarına, bacaklar problemlerini gündeme getirebilir. Süreç içinde beslenme düzeninizi değiştirebilir, sağlığınızla ilgili kontrolleri yapabilir, beden ve ruh sağlığınızı arındıracak çalışmalar yapabilirsiniz. Tüm bunlar bir takım harcamaların sebebi olabilir.

Hayatı her bakımdan sadeleştirmek, arınmak, anda yalnızca fark ederek değil farkındalık geliştirilen konuda eyleme geçmek, üstümüzdeki tüm fazla yükleri, öfke, kızgınlık, nefret, bağımlılık, hayal kırıklıklarını geride bırakın…

Sevgiyle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade