KovaMars7 Mart 2022 Mars Kova Burcunda

Mart 1, 20221
kova burcu

Mars kişinin hayatta kalmak için nasıl mücadele ettiğini, nasıl hareket ettiğini fiziksel enerjisini nasıl kullandığını, aynı zamanda gücü, motivasyonu, kararlılığı, savaşma azmini ifade eder.  Mars 7 mart itibariyle kova burcunda seyrine başlayacak ve 16 nisana kadar burada kalacak.

Mars her burçta ortalama 2 ay kalır. Yani önümüzdeki 2 ay boyunca hareketlerimiz tavrımız düşüncelerimiz kova burcu özelliklerini yansıtabilir.

Mars kova burcundayken kişi kendini ortaya koymak için özgür ortam ister. Bir amaç peşinde giderken sıra dışı farklı bir yol izleyebilir. İyi bir liderdir, araştırmayı sever, entelektüel bir yapısı vardır. Kova burcundayken mars yaratıcı olma işleri benzersiz ve orijinal yapma konusunda kişiye yetenek verir.

 

Mars kova seyri

 

7 Marttan itibaren hedefe varmak için mücadele gücümüz de araştırmacı, yenilikçi, marjinal ve bağımsız olacak. Fikirlerimiz için savaşacak, otoriteye boyun eğmeyen bir tarzla ilerleyeceğiz. Daha önce denenmemiş şeyler deneyebilir, özgün fikirler ortaya koyabilir, mantıklı yaklaşımlar sergilemek isteyebiliriz. Kova burcu aklı ve mantığı temsil eder.

Marsın kova seyri Venüs’le kavuşumda başlayacak ve bir süre daha bu kavuşumun etkileri görülecek. Özellikle ilişkilerde bağımsızlık ana tema olacak. Hızlı başlayan özgür ve sıra dışı ilişkiler yaşanabilir. Mars ev Venüs’ün de kovaya geçmesiyle birlikte ilişkileri temsil eden neredeyse tüm göstergeler juno dahil kova da olacağı için kimsenin kimseyi kısıtlamadığı, entelektüel arayışın olduğu günleri deneyimleceğiz.

Kova teması bize bizim dışımızdaki tüm insanların haklarını savunmayı ifade eder. Vakıflar, dernekler, kuruluşlarda aktif rol alabilir, bu kuruluşlara destek olabiliriz. Sosyal medya ve teknoloji aracılığıyla tepkiler verebilir, kendi fikirlerimiz için cesurca savaşabiliriz. Özellikle 22 martta kesinleşecek mars uranüs karesi (etkileri 15 mart itibariyle başlayacak) bizi dürtüsel ve yıkıcı davranışlara sürükleyebilir. Beraberinde venüsün de eşlik ettiği bu günlerde dürtüsel ilişkiler başlayabilir.

Sevgiler

Yazar Öznur Somuncu

 

1 comments

  • Yasemin

    Mart 5, 2022 at 9:50 am

    Emeğine sağlık Öznurcum, önemli detaylar 🤍

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade