Haftalık yorumlar8 – 14 Ocak haftası gökyüzü gündemi

Ocak 6, 20240
12 ocak mars Jüpiter üçgeni netleşecek! Büyütmeyi arzu ettiğiniz işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmaya bir adım daha yaklaştığınız! Yurt dışı vize başvurunuzdan olumlu sonuçlar alabilir, çok çalıştığınız o sınavın sonuçlarından memnun kalabilirsiniz

Haftaya yaklaşan açıyla Merkür Neptün karesinin etkileri ile başlıyoruz zihinsel olarak dalgın ve hata yapmaya müsait bir enerji hâkim. Özellikle yurt dışı kaynaklı dolandırıcılıklar artabilir. Önemli işleri birden fazla kez kontrol etmekte fayda var!

Diğer yandan ay ise sabah saatlerinde yay burcuna geçiyor. Beraberinde ay satürn karesi netleştiği için pazartesi sendromlu başlasa da ilerleyen saatlerde yay burcuna özgü neşe devreye giriyor. Keyifli umut dolu bir o kadar da özgürlüğümüze düşkünüz!

Ocak ayının ilk yeni ayını bu hafta ağırlıyor!

10 Ocak açısal olarak oldukça hareketli bir gün! güneş uranüs üçgeni, mars satürn sekstili ve ay mars kavuşumu netleşecek! Yeniliklere açık olduğumuz bir gün yeteneklerimizi fark etmek ve bu farkındalıkla eyleme geçmek iyi bir tercih olabilir. Gökyüzündeki yay stelyumu akademik konulara, astrolojiye, felsefe ve dinlere ilgilimizi artırabilir. Özgürleşme ihtiyacımızı artırabilir, uzun bir yolculuk yeni maceralar ve seyahatler yapmak isteyebiliriz. “Yani bakkala diye çıkıp 10 yıl kaybolasım var diyenler artabilir!”

11 Ocak güneş kuzey ay düğümü karesi netleşirken ay da oğlak burcuna geçiyor! Güneşin ay düğümlerine karesi ego sınavlarına kapı aralayabilir. İçinde bulunduğunuz ortama ait hissetmeyebilirsiniz. Ayın da oğlak burcundaki seyriyle birlikte ay da kapanışta olacağı için yalnızlaşma ihtiyacımız artabilir. Kimimiz kendini işe odaklayarak yalnızlaşacak kimimiz ise karamsarlığa!

Oğlak burcunda yeni ay ülkemizde saatler 14.57 gösterdiğinde gerçekleşecek. 20 derece ve haritanın 8. Evinde olacak. Yükselende ise ikizler burcunu görüyoruz. Çalışma yaşamı, kariyer, kamu kurumları ile ilgili konular gündeme gelebilir. İş fesihleri, ayrılmalar olabilir. Yaşlı ölümleri artabilir. Yeni ay sırasında ay ve mars denklinasyon dışı! Özellikle kemik ve diş kırılmalarına karşı dikkatli olmalısınız. Cilt kuruluğu, egzama, sedef gibi rahatsızlıklar artış gösterebilir. Oldukça hassas bir dönem duyguları çok yoğun yaşamınıza rağmen bastırma eğilimi gösterebilirsiniz. Fakat bu rahatsızlıklar konusunda destek alma fırsatı da bulabilirsiniz. Yeni ayın Uranüs ve juno ile açısı akla ve mantığa uygun ilişkilerde beklenmedik olumlu gelişmelerin olabileceği! Sağlam ve istikrarlı ilişkilerde aileye yeni bir üye katılabilir. Ticaret ve eğitim gibi konularda ise dikkatli olunması gerekiyor!

12 ocak mars Jüpiter üçgeni netleşecek! Büyütmeyi arzu ettiğiniz işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmaya bir adım daha yaklaştığınız! Yurt dışı vize başvurunuzdan olumlu sonuçlar alabilir, çok çalıştığınız o sınavın sonuçlarından memnun kalabilirsiniz. Aynı gün ay hafta sonu da kalacağı kova burcuna geçiyor. Sosyal bir gün, öğrenme isteğimiz artabilir, teknolojik aletlerle ilgilenebilirsiniz. Özellikle 13 ocakta Uranüs ve pallasa kare açılar yapacağı için yeni orijinal marjinal stratejilere ve deneyimlere açık olabilirsiniz.

14 Ocak Venüs Uranüs arasındaki minör açı sürpriz aşkları gündeme getirebilir. Mars facies kavuşumuyla toplum yararına işler yapmaya dair motivasyonumuz artabilir. Beraberinde ay da balık burcuna geçeceği için mistik arayışımız artabilir. Meditasyon dua ve hayır yapmak için harika bir zaman! Tamda oğlak dolunayının ardına bir yaşlının bir ihtiyacına destek olabilirsiniz.

Mutlu haftalar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade