AslanAylık Aslan YorumuAğustos 2021 & Aslan ve Yükselen Aslan Burçları

Temmuz 31, 20210
aslan burcu

Ağustos ayı güneşinde aslan burcunda seyahati sizin 1 evinizde gerçekleşecek. Bu alan fiziksel görünümünüz, kişiliğiniz, kimliğinizin parlayacağı bir ayda olduğunuzu işaret ediyor. Kendinize bakmak, öne çıkmak, yeteneklerinizi rahatlıkla ortaya koyabilmek için fırsatlar elde edebilirsiniz. Merkürün de 12 Ağustosa kadar burada hareket etmesiyle birlikte kendi fikirlerinizi rahatlıkla ortaya koyabileceğinizi ve konuşmalarınız, duruşunuzla göz önünde olacağınızı söyleyebilirim.

Venüs ve marsın da 2. evde seyahat edeceği ay genelinde maddesel değerlerin ön planda olabilir, parasal durumunuzu gözden geçirebilir, kaynakları artırmak için mücadele edebilirsiniz. Evinizle ilgili beklenmedik harcamalar olabilir. Öz değerinizi sorgulayabilir, ortaya koyduğunuz becerilerin karşılığını almayı bekleyebilirsiniz. Bu süreçte harcamalarınızı kontrol etmeniz gerekebilir. Özellikle ay sonunda bağışıklık sorunları, bağırsak problemleri, kan dolaşımı, enfeksiyon ile ilgili konularla mücadele etmek zorunda kalabiliriz. Bu nedenle öncesinde beslenme düzenimize dikkat etmek, vitamin almak ve hayatımıza sporu dahil edebilmek çok önemli!

1- 6 Ağustos civarında merkür uranüs karesinin etkilerini hissedeceğiz. Marjinal fikirler, yaratıcı çalışmalar için verimli zamanlar. Algı ve sezgilerimiz artabilir. Diğer taraftan satürn karşıtlığıyla baskı altında olduğumuzu düşünebilir, otorite ile sorunlar yaşayabiliriz. Evliliğiniz ve ortaklıklarınızda gerginlikler ortaya çıkabilir.

Aslan yeni ayı

8 ağustosta haritanızın 1. evinizde aslan burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Yeni aylar heyecan verici yeni başlangıçların habercisi bir tohum atma fırsatıdır ancak bur fırsat oluşmadan önce hayatımızda bir belirsizlik, yol yön kaybı içe dönük olma hali içinde oluruz o nedenle yeni ayların öncesinde kendimizle baş başa kalmak, dinlenmek için çok uygun zamanlardır. Yeni ay içimizde kıpırdayan yeni bir duyguya yer açar…

Aslan burcu hayata yaratıcı, pozitif bakabilmeyi, neşeyi, keyfi ve sahneyi ifade eder. Yeni ay bulunduğu sabit yıldız itibariyle ego, kibir ve yıkıcı duygulara işaret ediyor. Duphe sabit yıldızı, büyük bir gücü, sanatı, estetiği ve şansı ifade eder ancak olumsuz yönüyle yıkıcı bir kibri, baskın olmayı, güç zehirlenmesini ifade eder. Kişisel sağlığınıza dikkat etmenizi, ertelenen sağlık muayenelerinizi yaptırmanızı tavsiye ederim.

Psikolojilerimiz ise 9-14 ağustos tarihlerinde merkür jüpiter etkileşimiyle duygularımız ya fazlasıyla iyimser yada fazlasıyla kötümser iki uçta seyredebilir. Dengede kalmaya çalışmalısınız!

17 Ağustos sonrası Venüs’ün de terazi burcuna geçişiyle birlikte dürüst, istikrarlı yapılandıran kalıcı ilişkiler için anlamlı adımlar atabilir, iletişim dilinizi yumuşatarak sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Ticari girişimlerinizde dikkatli olmalısınız.

Kova dolunayı

Ayı ise sizin 7. evinizde gerçekleşecek olan kova dolunayı ile kapatacağız.

Dolunaylar bir sürecin bitmesi bir başkasının başlamasını ifade eder ancak tek anlamı da bu değildir. Eşitlik, adalet, ilişkilerde denge kurabilmeyi ifade eder. Artık olgunlaşmanın, emek verdiğimiz şeylerin sonuçlarının bir bir toplandığı süreçleri ifade eder. Dolunayın etkisiyle İkili ilişkilerinizde gergin anlar olabilir, özgürlüğünüzü ilan etmek, bireysel adımlar atmak isteyebilirsiniz. Bir kısım yükselen aslanlar yeni tanışmalar ve ilişki başlangıçları yaşayabilir. Sorunlu evlilikler yol ayrımına gelebilir.

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade