Aylık Oğlak YorumuOğlakUncategorizedAğustos 2021 & Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları

Temmuz 31, 20210
AYLIK BURC YORUMLARI (2)

Ağustos ayı güneşinde aslan burcunda seyahati sizin 8. evinizde gerçekleşecek. Odağınız finansal konular olabilir. Borç alacak dengesini sağlamak isteyebilir, eş ve ailenizden gelen gelirleri gözden geçirebilirsiniz. Merkür’ün de 12 Ağustosa kadar bu alanda olması zihnen de bilinçdışı ve cinsellik gibi konularla ilgilenebilirsiniz.

Venüs ve mars ay genelinde 9. evinizde olacağı için hayata dair inançlarınız için cesurca savaşabilir, zaman zaman sizin gibi düşünmeyenleri acımasızca eleştirebilirsiniz. Hayata keyifli yanlarıyla bakmaya dair derin bir arzu duyabilir, yurt dışına çıkmak, farklı kültürler ve inançlarla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Yeni bir eğitime başlamak, eğitim hayatınızda kendinizi geliştirmek için büyük bir arzu duyabilirsiniz.

1- 6 Ağustos civarında merkür uranüs karesinin etkilerini hissedeceğiz. Marjinal fikirler, yaratıcı çalışmalar için verimli zamanlar. Algı ve sezgilerimiz artabilir. Diğer taraftan satürn karşıtlığıyla baskı altında olduğumuzu düşünebilir, otorite ile sorunlar yaşayabiliriz. Kendinizi ifade ederken dürtüsel tavırlar sergilememeye gayret etmelisiniz.

Aslan yeni ayı

8 ağustosta haritanızın 8. evinizde aslan burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Yeni aylar heyecan verici yeni başlangıçların habercisi bir tohum atma fırsatıdır ancak bur fırsat oluşmadan önce hayatımızda bir belirsizlik, yol yön kaybı içe dönük olma hali içinde oluruz o nedenle yeni ayların öncesinde kendimizle baş başa kalmak, dinlenmek için çok uygun zamanlardır. Yeni ay içimizde kıpırdayan yeni bir duyguya yer açar…

Aslan burcu hayata yaratıcı, pozitif bakabilmeyi, neşeyi, keyfi ve sahneyi ifade eder. Yeni ay bulunduğu sabit yıldız itibariyle ego, kibir ve yıkıcı duygulara işaret ediyor. Duphe sabit yıldızı, büyük bir gücü, sanatı, estetiği ve şansı ifade eder ancak olumsuz yönüyle yıkıcı bir kibri, baskın olmayı, güç zehirlenmesini ifade eder. Nafaka, vergi borcu, krediler gündeminizi oluşturabilir. İş yaşamınız, astlarınızla ilişkilerinizde bir takım krizler ortaya çıkabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz, özellikle artan sıcaklar kalbinize özen göstermeniz gerektiğine işaret ediyor.

Psikolojilerimiz ise 9-14 ağustos tarihlerinde merkür jüpiter etkileşimiyle duygularımız ya fazlasıyla iyimser yada fazlasıyla kötümser iki uçta seyredebilir. Dengede kalmaya çalışmalısınız!

Kova dolunayı

Ayı ise sizin 2. evinizde gerçekleşecek olan kova dolunayı ile kapatacağız.

Dolunaylar bir sürecin bitmesi bir başkasının başlamasını, eşitlik, adalet, ilişkilerde denge kurabilmeyi ifade eder. Artık olgunlaşmanın, emek verdiğimiz şeylerin sonuçlarının bir bir toplandığı süreçleri ifade eder.

Maddi konularda bir takım zorlu durumlar gündeme gelebilir. Ürettiğiniz değerlerin karşılığını almak üzere dışarıdan ve orijinal bir bakış açısıyla bakmanız gerekebilir. Kendi ayaklarınız üzerinden durmak, bağımsız girişimler yapmak isteyebilirsiniz. Beklenmedik harcamalar can sıkabilir. 20-27 Ağustos civarı merkür neptün karşıtlığı ile hayal dünyamız genişleyebilir, yaratıcı çalışmalar ve ilhamın artışı söz konusu olabilir. Diğer taraftan bu süreçte sağlıklı düşünmek zorlaşabilir, kararsızlık, aldatma, aldatılmalar söz konusu olabilir. Ticari girişimler yapmamanızı, atacağınız adımların hesaplı ve kontrol edilmiş olmasını tavsiye ederim. Bu süreçte önemli kararlar vermemenizi tavsiye ederim.

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade