Aylık Yay YorumuYayAğustos 2021 & Yay ve Yükselen Yay Burçları

Temmuz 31, 20210
yay burcu

Ağustos ayı güneşinde aslan burcunda seyahati sizin 9. evinizde gerçekleşecek. Bu süreçte özellikle uzun yolculuklar yapabilir, hayata dair inançlarınızı ve felsefenizi sorgulayabilir, yeni ufuklara açılmak isteyebilirsiniz. Yurt dışı seyahat veya ticaretle ilgilenebilir, hukuki konularla ilgilenebilirsiniz. Merkür’ünde buradan geçişini göz önünde bulundurursak zihinsel odağınızın 12 ağustosa kadar saymış olduğum konularda olacağını söyleyebilirim.

Venüs ve mars ay genelinde kariyer alanınızda hareket edeceği için özellikle kariyer hedeflerinizi gözden geçirebilir, topluluk önünde dışarıdan girişken çözüm üreten ve rekabet eden bir görüntü verebilirsiniz. Üstlerinizle ilişkilerinizde zaman zaman mücadele ve tartışma söz konusu olabilir. Eğer çalışmıyorsanız yeni iş fırsatları yakalayabilirsiniz.

1- 6 Ağustos civarında merkür uranüs karesinin etkilerini hissedeceğiz. Marjinal fikirler, yaratıcı çalışmalar için verimli zamanlar. Algı ve sezgilerimiz artabilir. Diğer taraftan satürn karşıtlığıyla baskı altında olduğumuzu düşünebilir, otorite ile sorunlar yaşayabiliriz. Kendinizi ifade ederken dürtüsel tavırlar sergilememeye gayret etmelisiniz.

Aslan yeni ayı

8 ağustosta haritanızın 9. evinizde aslan burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Yeni aylar heyecan verici yeni başlangıçların habercisi bir tohum atma fırsatıdır ancak bur fırsat oluşmadan önce hayatımızda bir belirsizlik, yol yön kaybı içe dönük olma hali içinde oluruz o nedenle yeni ayların öncesinde kendimizle baş başa kalmak, dinlenmek için çok uygun zamanlardır. Yeni ay içimizde kıpırdayan yeni bir duyguya yer açar…

Aslan burcu hayata yaratıcı, pozitif bakabilmeyi, neşeyi, keyfi ve sahneyi ifade eder. Yeni ay bulunduğu sabit yıldız itibariyle ego, kibir ve yıkıcı duygulara işaret ediyor. Duphe sabit yıldızı, büyük bir gücü, sanatı, estetiği ve şansı ifade eder ancak olumsuz yönüyle yıkıcı bir kibri, baskın olmayı, güç zehirlenmesini ifade eder. Eğitim yaşamınızda yeni başlangıçlar yapabilir, üniversiye, master yada doktora yapmak üzere adımlar atabilirsiniz. Yeni bir dil öğrenmek, astroloji eğitimi almak üzere harekete geçebilirsiniz. Eğer evliyseniz eşinizin akrabaları, uzak akrabalarınız gündeme gelebilir. Çevrenizle bir takım egosantrik tartışmalar içine girebilirsiniz.

Psikolojilerimiz ise 9-14 ağustos tarihlerinde merkür jüpiter etkileşimiyle duygularımız ya fazlasıyla iyimser yada fazlasıyla kötümser iki uçta seyredebilir. Dengede kalmaya çalışmalısınız!

Kova dolunayı

Ayı ise sizin 3. evinizde gerçekleşecek olan kova dolunayı ile kapatacağız.

Dolunaylar bir sürecin bitmesi bir başkasının başlamasını, eşitlik, adalet, ilişkilerde denge kurabilmeyi ifade eder. Artık olgunlaşmanın, emek verdiğimiz şeylerin sonuçlarının bir bir toplandığı süreçleri ifade eder.

Yakın çevrenizle ilişkilerinizde sert durumlar söz konusu olabilir. Kardeşiniz, komşunuzla ilişkilerinizde kopuşlar olabilir. Eğer ticaretle ilgileniyorsanız bu dönemde sağlam adımlar atmaya gayret etmelisiniz. Bu süreçte sağlıklı düşünmek zorlaşabilir, kararsızlık, aldatma, aldatılmalar söz konusu olabilir. Ticari girişimler yapmamanızı, atacağınız adımların hesaplı ve kontrol edilmiş olmasını tavsiye ederim. Bilinçdışı korkularınız açığa çıkabilir. Bu süreçte önemli kararlar vermemenizi tavsiye ederim.

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade