Aylık Yengeç YorumuYengeçAğustos 2021 & Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları

Temmuz 31, 20210
yengeç burcu

Ağustos ayı güneşinde aslan burcunda seyahati sizin 2. evinizde hareket edecek. Maddi kaynaklarımızı artırmak isteyeceğiniz, kazançlarınızla ilgili alternatik çözümler arayacağınız bir süreç olacak. Bütçenizi kontrol etmek, alacak verecek dengesini sağlamak isteyebilirsiniz. Merkürün de 12 ağustosa kadar yine bu alanda hareketi anlaşma ve sözleşmeler için fırsatlar yaratabilir. Zihinsel olarak odağınız tümüyle üreteceğiniz yaratıcı işlere kayabilir.

Venüs ve marsın da ay genelinde haritanızın 3. evde yer alması ticari faaliyetler, yeni eğitimler, kısa seyahatlerin gündeme gelebileceğine işaret ediyor. Fikirlerinizin değer kazanacağı bu sürecte aynı zamanda mücadele etmeniz gereken konuların da ortaya çıkabileceğini söylemeliyim. Kardeşler, yakın çevre ve komşularla ilişkilerinizde gözden geçirilmesi gereken durumlar ortaya çıkabilir. Elektronik alet ve otomotiv alımı için uygun fırsatlar oluşabilir. Yeni teknolojilerle ilgilenebilir, yazma okuma gibi aktivitelere zaman ayırabilirsiniz. Süreç içinde trafikte dikkatli olmalısınız.

1- 6 Ağustos civarında merkür uranüs karesinin etkilerini hissedeceğiz. Marjinal fikirler, yaratıcı çalışmalar için verimli zamanlar. Algı ve sezgilerimiz artabilir. Diğer taraftan satürn karşıtlığıyla baskı altında olduğumuzu düşünebilir, otorite ile sorunlar yaşayabiliriz.

Aslan yeni ayı

8 ağustosta haritanızın 2. evinizde aslan burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Yeni aylar heyecan verici yeni başlangıçların habercisi bir tohum atma fırsatıdır ancak bur fırsat oluşmadan önce hayatımızda bir belirsizlik, yol yön kaybı içe dönük olma hali içinde oluruz o nedenle yeni ayların öncesinde kendimizle başbaşa kalmak, dinlenmek için çok uygun zamanlardır. Yeni ay içimizde kıpırdayan yeni bir duyguya yer açar…

Aslan burcu hayata yaratıcı, pozitif bakabilmeyi, neşeyi, keyfi ve sahneyi ifade eder. Yeni ay bulunduğu sabit yıldız itibariyle ego, kibir ve yıkıcı duygulara işaret ediyor. Duphe sabit yıldızı, büyük bir gücü, sanatı, estetiği ve şansı ifade eder ancak olumsuz yönüyle yıkıcı bir kibri, baskın olmayı, güç zehirlenmesini ifade eder. Maddi konularda beklenmedik harcamalar açığa çıkabilir, Altın, borsa ve maden gibi para piyasalarında ani düşüş ve yükselmeler olabilir. Belirsizlik, maddi kayıplar için riskli durumlar yaratabilir.

Psikolojilerimiz ise 9-14 ağustos tarihlerinde merkür jüpiter etkileşimiyle duygularımız ya fazlasıyla iyimser yada fazlasıyla kötümser iki uçta seyredebilir. Dengede kalmaya çalışmalısınız!

17 Ağustos sonrası venüsün de terazi burcuna geçişiyle birlikte dürüst, istikrarlı yapılandıran kalıcı ilişkiler için anlamlı adımlar atabilir, evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Kova dolunayı

Ayı ise sizin 8. evinizde gerçekleşecek olan kova dolunayı ile kapatacağız.

Dolunaylar bir sürecin bitmesi bir başkasının başlamasını ifade eder ancak tek anlamı da bu değildir. Eşitlik, adalet, ilişkilerde denge kurabilmeyi ifade eder. Artık olgunlaşmanın, emek verdiğimiz şeylerin sonuçlarının bir bir toplandığı süreçleri ifade eder. Bacak ve dizlerde oluşan bir takım rahatsızlıklarınız varsa bunlarla ilgili bir takım operasyonlara girmeyi düşünebilirsiniz. Araç almak, değiştirmek veya bakım yapmak isteyebilir bunun için borç, kredi ve alacak dengesini sağlamak isteyebilirsiniz. Özgür cinsel deneyimlere açık olacağınız bir ay.

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade