Aylık İkizler YorumuİkizlerAğustos 2022 & İkizler ve Yükselen İkizler Burçları

Temmuz 24, 20220
burçlar

Sevgili ikizler ve yükselen ikizler,

Ağustos ayı güneşinde aslan burcunda seyahati sizin 3. evinizde seyahat edecek. Etrafımızla kaynaştığınız, yakın çevrenizle sosyal ilişkilerinizin arttığı. Okumak, yazmak, çizmek ve konuşmaktan keyif aldığınız bir zaman dilimindesiniz. Kardeşleriniz, yakın akrabalarınız gündeminizde olabilir, kısa seyahatler edebilirsiniz.

Merkür 4 ağustosta başak burcuna geçiyor. Böylece zihinsel odağınızda sizin 4. ev konularına kayıyor. Evinizi düzenlemek isteyebilir, dekore edebilirsiniz. Evde keyifli vakit geçirmeyi tercih edebilirsiniz.

12 Ağustosta Venüs aslan burcuna geçecek ve iletişimde daha yapıcı ve sevgi dolu olacaksınız. Kardeşleriniz, yakın çevreniz veya aracınız için harcama yapabilirsiniz.

Kova dolunayı

12 Ağustosta sizin 9. evinizde gerçekleşecek. Dolunaylar bir sürecin bitmesi bir başkasının başlamasını ifade eder. Eşitlik, adalet, ilişkilerde denge kurabilmeyi isteriz. Artık olgunlaşmanın, emek verdiğimiz şeylerin sonuçlarının bir bir toplandığı süreçleri gösterir. Özellikle hayat felsefenizin değiştiği, eskiden düşündünüz ve doğru kabul ettiğiniz bir yöntemin artık fayda sağlayamadığını düşünebilirsiniz. Yurt dışında yaşamak, uzun seyahatler yapmak veya yeni bir eğitim almak isteyebilirsiniz. Hukuki konularda uzun zamandır beklediğiniz bir mahkemeniz varsa sonuçlarını alabilirsiniz.

20 Ağustos Mars ikizler burcuna geçecek ve retro yapacağı için yaklaşık 6 ay boyunca burada kalacak. Böylece önümüzdeki iki ay altı ayında habercisi olacak. Mars 1. evinizde hızlı, pratik, enerjik hatta aceleci davrandığınız için de kimi zaman elinizi kolunuzu bir yere çarpabilirsiniz. Özellikle ikizler ve yükselen ikizler burçları mars retrosu başlamadan sinüzit, farenjit, bronşit gibi nefes yolu hastalıklarına karşı dikkatli olmalısınız.

26 Ağustosta ise Merkür terazi burcuna geçecek ve zihinsel odağınızda ikili ilişkilerinizi renklendirecek. Yeni adaylar, ilişkisi devam edenler için ilişkiyi güzelleştirme fırsatı doğabilir.

Başak yeni ayı

Ayı 27 Ağustosta gerçekleşecek başak yeni ayı ile kapatıyoruz. Başak burcu hizmet etmek, çalışmak, sorunlara çözüm getirmekle ilişkilidir. Ailenizle ilişkilerinizi gözden geçirebilir, ev taşımaya karar verebilir, keskin bir kararla şehir değişikliği yapabilirsiniz. Aldığınız kararı 6 ay içinde sorgulayabileceğiniz için sakin olmalısınız. Sizi baskılayan kısıtlayan ilişkilerinize son verebilir, özgürlüğünüzü ilan edebilirsiniz, dürüst, istikrarlı yapılandıran kalıcı ilişkiler için anlamlı adımlar atmak için güzel fırsatlarınız olabilir.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade