Aylık Kova YorumuKovaAğustos 2022 & Kova ve Yükselen Kova Burçları

Temmuz 24, 20220
burçlar

Sevgili kova ve yükselen kovalar,

Ağustos ayı güneşinde aslan burcunda seyahati sizin 7. evinizde gerçekleşecek. İkili ilişkileriniz, evliliğiniz, ortaklı ilişkilerinizin odağınız da olacağı bu süreçte yeni başlangıçlar için güzel fırsatlar sizi bekliyor. Kibar ve diplomatik adımlar atabilir, ilişkilerinizde eğlenceli ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Fikir alışverişi için uygun zamanlar birlikte okumak, yazmak ve çizmek isteyebilirsiniz.

Merkür’ünde 4 Ağustos itibariyle başak burcuna geçişini göz önünde bulundurursak zihinsel odağınızda ortak yapılan harcamalara kayabilir. Borç, alacak dengesini sağlamaya çalışabilirsiniz. Nafaka, miras vb konularda ödemeleri yapmak yada almak üzere çaba gösterebilirsiniz. 7 ağustos haftası siz sevgili kovalar devlet dairlerinde işlerini varsa aksamalar olabilir, öncesine yada sonrasına bırakmakta fayda var! otorite figürlerinden rahatsız olabilirsiniz.

12 Ağustosta Venüs aslan burcuna geçecek böylece güneşle birlikte yol alan venüs ilişkilerinize heyecan katabilir. Yeni bir aşk, heyecan verici ortaklıklar gündeme gelebilir. Birlikteliğiniz harcamalarınızı artırabilir.

Kova dolunayı

12 Ağustosta sizin 1. evinizde gerçekleşecek. Dolunaylar bir sürecin bitmesi bir başkasının başlamasını, artık olgunlaşmanın, emek verdiğimiz şeylerin sonuçlarının bir bir toplandığı süreçleri ifade eder. Kişisel duruşunuz, bireysel olarak kendinizi ifade etme biçiminizde özgürlüğünüze çok düşkün ve bireysel insanlar olan siz kovalar için dolunay olabildiğince sert geçebilir. Sizi baskıladığına inandığınız her türlü konuda sert tepkiler ortaya koyabilir kariyeriniz ve toplum önündeki duruşunuzda kopuşlar yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizi yapılandırabilir, özel konuları gözden geçirebilirsiniz. Belki de ortağınız yada eşinizin size karşı tutumunu otoriter bulabilirsiniz.

20 Ağustos Mars ikizler burcuna geçecek ve retro yapacağı için yaklaşık 6 ay boyunca burada kalacak. Böylece önümüzdeki iki ay altı ayında habercisi olacak. Mars geçişini 5. evinizde yaşayacaksınız. Aşk hayatınız, sosyal yaşamınızda, arkadaş çevreniz ve çocuklarınızla ilişkili konular gündeminizi çok meşgul edecektir. Hayattan keyif almadığınızı düşünebilirsiniz, flörtünüz veya çocuklarınızla aranızda bir rekabet olabilir. Böyle zamanlarda sanatla ve yaratıcı etkinliklerle uğraşarak bu enerjiyi atabilirsiniz. Spora başlayabilir ekim öncesi bu süreci düzenleyebilirsiniz.

26 Ağustosta ise Merkür terazi burcuna geçecek ve zihinsel odağınızda hayatınızın nereye doğru yol aldığı olacak. Siz ne düşünüyordunuz ne oldu? Belki de yeni bir üniversite girmeli, eğitim almalı yada yurt dışına çıkmalısınız! soru işaretleriniz artabilir.

Başak yeni ayı

Ayı 27 Ağustosta gerçekleşecek başak yeni ayı ile kapatıyoruz. Başak burcu hizmet etmek, çalışmak, sorunlara çözüm getirmekle ilişkilidir. Yeni ay sağlığınızla ilgilenmeniz gerektiğini hatırlatabilir! Bacak ve dizlerde oluşan bir takım rahatsızlıklarınız varsa bunlarla ilgili bir takım operasyonlara girmeyi düşünebilirsiniz. Araç almak, değiştirmek veya bakım yapmak isteyebilir bunun için borç, kredi ve alacak dengesini sağlamak isteyebilirsiniz. Özgür cinsel deneyimlere açık olacağınız bir ay. Eşinizin akrabaları gündeminizi meşgul edebilir.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade