Aylik Terazi YorumuTeraziAğustos 2022 & Terazi ve Yükselen Terazi Burçları

Temmuz 24, 20220
burçlar

Sevgili teraziler ve yükselen teraziler,

Ağustos ayı güneşinde aslan burcunda seyahati sizin 11. evinizde gerçekleşecek. Bu süreçte plan yapmak, yeni hayal ve hedefler belirleyebilir, sosyal gruplar, vakıf ve derneklerde aktif rol alabilirsiniz. Başkasının hak ve özgürlükleri için cesur konuşmalar yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizi gözden geçirebilir, birlikte keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Merkür 4 ağustosta başak burcuna geçiyor. Böylece zihinsel odağınızda 12 ev konularına kayıyor. Algı ve sezgilerimiz artabilir. Hayatı gözde geçirebilir, sorgulayabilir, sessiz sorgulama içine girebilirsiniz. Arkanızdan yapılan dedikodular kulağınıza gelebilir.

12 Ağustosta Venüs aslan burcuna geçecek böylece sosyalleşebilir, yeni arkadaşlar edinebilir, onlarla birlikte harcamalar yapabilirsiniz. Aynı zamanda ihtiyaç sahiplerine destek olabilirsiniz.

Kova dolunayı

12 Ağustosta sizin 5. evinizde gerçekleşecek. Dolunaylar bir sürecin bitmesi bir başkasının başlamasını, artık olgunlaşmanın, emek verdiğimiz şeylerin sonuçlarının bir bir toplandığı süreçleri ifade eder. Sahneyi iyi kullanabilir, popülaritenizi artırabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizde beğenilme arzusu, zaman zaman söylenen kelimelerin sertliği yaralanmanıza ve yaralamanıza neden olabilir. İdealize ettiğiniz konuları gözden geçirmenizi tavsiye ederim. Yalnızlar için heyecan verici bir aşkın başlangıcı olabilir. Cinsel çekim duyduğunuz biri karşınıza çıkabilir. Hobilerinize ve çocuklarınıza zaman ayırabilirsiniz.

20 Ağustos Mars ikizler burcuna geçecek ve retro yapacağı için yaklaşık 6 ay boyunca burada kalacak. Böylece önümüzdeki iki ay altı ayında habercisi olacak. Mars 9. evinizde seyahat edecek, bu nedenle uzun yolculuklar yapıyorsanız bir takım sorunlar, uçuş iptalleri, karmaşalar olabilir. Diğer taraftan eğitim, hukuki konularda zorlanmalar, erteleme gecikmeler olabilir. Evliyseniz eşinizin akrabaları ile aranızda bazı gerginlikler olabilir.

26 Ağustosta ise Merkür terazi burcuna geçecek ve zihinsel odağınızda kendinizi nasıl ortaya koyduğunuza kayacak. İnsanlar sizi ay sonundan itibaren konuşan sohbet eden biri olarak algılayabilir. Beraberinde ilişkinizde iletişim önem kazanacaktır.

Başak yeni ayı

Ayı 27 Ağustosta gerçekleşecek başak yeni ayı ile kapatıyoruz. Başak burcu hizmet etmek, çalışmak, sorunlara çözüm getirmekle ilişkilidir. Yeni ay 12. evinizde gerçekleşecek. Psikolojik olarak korku ve kaygılara kapılarak bulunduğunuz alanı değiştirmek isteyebilirsiniz. Arkanızdan konuşulan dedikodularla yüzleşerek sert tepkiler verebilirsiniz. Bu dönemde danışmanlık almak, terapi almak iyi gelebilir. Yeni bir eğitim almaya karar verebilir, uzun bir seyahate çıkabilirsiniz. Diğer taraftan bu süreçte sağlıklı düşünmek zorlaşabilir, kararsızlık, aldatma,

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade