AslanAylık Aslan YorumuAğustos 2023 & Aslan ve Yükselen Aslan

Temmuz 31, 20230
#Astroloji #Burçlar #AstrolojiDünyası #AstrolojiTablosu #AstrolojiBurçlar #AstrolojiÖzellikleri #AstrolojiAşk #AstrolojiGünlük #AstrolojiGezegenler #AstrolojiDanışmanlık #AstrolojiUzmanı #AstrolojiFalanFilan (Astrolojik yorumlar için kullanılan bir ifade) #AstrolojikHarita #AstrolojiRehberi

Merhaba yükselen aslan ve aslan burçları

Ağustos ayı iki dolunay bir yeni ay ağırlayacak. Gökyüzünde ağustos ayıyla birlikte 6 gezegen retro yapıyor olacak! Sistem yapı onarımı başlıyor! İster ceza deyin ister ödül…

1 Ağustos kova dolunayı;

Kova bireysel olmayı, farklı bakış açısı ile insanlığa yol göstermeyi ifade ettiği için dolunay farklı görüşlere kapılar açmamızı sağlayabilir. Sağlık açısından özellikle baldırlar, sinir sistemi sorunları, baldır ağrıları, varis, diş, kemik ve cilt problemleri açığa çıkabilir. Dolunayı anlattığım videoyu izlemek için youtube ziyaret edebilirsiniz.

Dolunay 7. evinizde gerçekleşecek. Dolunaylar bir sürecin bitmesi bir başkasının başlamasını ifade eder ancak tek anlamı da bu değildir. İkili ilişkilerinizde gergin anlar olabilir, özgürlüğünüzü ilan etmek, bireysel adımlar atmak isteyebilirsiniz. Bir kısım yükselen aslanlar yeni tanışmalar ve ilişki başlangıçları yaşayabilir. Sorunlu evlilikler yol ayrımına gelebilir. Ortaklı işlerde mantıklı yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Uzun süredir direndiğin değiştirmekten korktuğun şeyleri görebilir, seni üzen kıran ve yıpratan, büyümene engel olan bu zehri sarmaşıktan kökünden kurutmak isteyebilirsin! Aslan burcunun 5-9 dr gezegeni olanlar için keskin virajlar söz konusu!

16 Ağustos aslan yeni ayı;

Yeni ay 23 derecede ve Uranüs kareli hem bireysel yaşamlarımızda hem de ülke gündeminde beklenmedik durumları ortaya çıkarabilir. 1999 depremini haber veren yeni ayla çok benzer açılara sahip! Korkutmak istemem ama yer hareketleri, ekonomik kriz gibi konular gündeme gelebilir.

1 evinizde gerçekleşecek bu yeni ay fiziksel görünümünüzde değişiklik yapmanızı sağlayabilir, sağlığınızla ilgili özellikle kalp sağlığınıza dikkat etmenizi tavsiye ederim. İkili ilişkilerde yeni tanışma ve flörtler söz konusu olabilir, süregelen ilişkinizde dürtüsel olmamaya gayret etmelisiniz. Eğlenceli ve keyifli hissedebilirsiniz. Diğer taraftan Merkür uranüs karesi iş, kariyer konularında sizi dürtüsel kılabilir. Burada ayın son günü gerçekleşecek Mars uranüs kavuşumu risklerine de değinmeden geçmeyelim. Hayatınızı kökten değiştirecek kararları alırken düşündüğünüze emin olun! Ağustos ayının sonlarında doğan aslan burçları için sürpriz pozitif gelişmeler söz konusu.

24 Ağustos Merkür retrosu başlıyor

Merkür ağustos ayı boyunca sizin 2. evinizde ve 24 temmuzda retro yapacağı için kazanımlarınıza odaklanacaksınız. Kaynaklarınızı artırmanın yollarını düşünürken bir yandan harcamalarınızda artabilir. Kariyerinizden uzun zamandır beklediğiniz ödeme, zam gibi konular retro boyunca gündeme gelebilir. Unutulmuş bir fatura borcu ile uğraşabilirsiniz.

24 temmuzda başlayan venüs retrosu ağustos ayı boyunca devam edecek. Sizin burcunuzda gerçekleşecek olan retro elbette en çok sizi etkileyecek. Bu süreçte estetik, güzelleşme gibi ekstrem uygulamalardan uzak durmalısınız. Elbette saçlarınızı boyatmayın demiyorum, bakım önemli ama risk almamalısınız. Erkekler için daha önceden denenmemiş bir tıraş yöntemi ya da saç ektime mantıklı olmayabilir. İlişkilerde önemli bir süreç; odağınız eski sevgililer, kardeşleriniz ve kariyerinize yönelebilir. Sağlıklı kendini ifade çok kıymetli narsisimin birazı iyidir ama fazlası zarar. Bastırdığınız duyguları karşınızdaki insanlar aynalayabilir.

28 Ağustos Mars terazi burcuna geçiyor

Sizin hayat enerjinizde kardeşleriniz ve yakın çevrenize kayıyor. Onlarla ilişkinizde gerginlikler olabilir. Kısa yolculuklar yapabilir, aracınızdaki sorunlara baktırabilirsiniz. İletişimde diplomatik ve barışçıl olan siz yükselen aslanların bu dönem sabrını taşırabilirler.

31 Ağustos balık dolunayı

Dolunay haritanızın 8. evinde gerçekleşeceği için psikolojik olarak sizi güçlendirecek deneyimler yaşayabilirsiniz. Beklenmedik bir borç biraz keyfinizi kaçırabilir, eş ya da ortaklı işlerinizde ortaya çıkabilecek hayal kırıklıları size hayallerinizi yeniden gözden geçirmenizi sağlayabilir. Dolunayda sezgilerinize kulak vermelisiniz, kendinizi güçlendirerek yolunuza devam edebileceğiniz bir aydasınız. Sağlığınızla ilgili küçük bir operasyon geçirmek isteyebilirsiniz. Satürnyen dolunayda bir gelir gider dengesi yaratmak güvende hissettirebilir.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️ kalbi tıklayabilir. 11 eylülde başlayacak astroloji eğitimine katılmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ozlemsomuncu/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373