Aylık Balık YorumuBalıkAğustos 2023 & Balık ve Yükselen Balık Burçları

Temmuz 31, 20230
#Astroloji #Burçlar #AstrolojiDünyası #AstrolojiTablosu #AstrolojiBurçlar #AstrolojiÖzellikleri #AstrolojiAşk #AstrolojiGünlük #AstrolojiGezegenler #AstrolojiDanışmanlık #AstrolojiUzmanı #AstrolojiFalanFilan (Astrolojik yorumlar için kullanılan bir ifade) #AstrolojikHarita #AstrolojiRehberi

Merhaba yükselen balık ve balık burçları

Ağustos ayı iki dolunay bir yeni ay ağırlayacak. Gökyüzünde ağustos ayıyla birlikte 6 gezegen retro yapıyor olacak! Sistem yapı onarımı başlıyor! İster ceza deyin ister ödül…

1 Ağustos kova dolunayı;

Kova bireysel olmayı, farklı bakış açısı ile insanlığa yol göstermeyi ifade ettiği için dolunay farklı görüşlere kapılar açmamızı sağlayabilir. Sağlık açısından özellikle baldırlar, sinir sistemi sorunları, baldır ağrıları, varis, diş, kemik ve cilt problemleri açığa çıkabilir.

12. evinizde gerçekleşecek dolunay psikolojik olarak korku ve kaygılara kapılarak bulunduğunuz alanı değiştirmek isteyebilir, arkanızdan konuşulan dedikodularla yüzleşerek sert tepkiler verebilirsiniz. Diğer taraftan bu süreçte sağlıklı düşünmek zorlaşabilir. Düşüncelerinizden özgürleşmek mümkün olsa bu ara kim bilir neleri geride bırakırdınız. İletişimde sakin kalabilmek çok önemli!

16 Ağustos aslan yeni ayı;

Yeni ay 23 derecede ve Uranüs kareli hem bireysel yaşamlarımızda hem de ülke gündeminde beklenmedik durumları ortaya çıkarabilir. 1999 depremini haber veren yeni ayla çok benzer açılara sahip! Korkutmak istemem ama yer hareketleri, ekonomik kriz gibi konular gündeme gelebilir.

6. evinizde gerçekleşecek bu yeni ay iş yerinizde birtakım değişiklikleri getirebilir. Yeni bir iş, yeni girişimler yapabilirsiniz. Yeni bir evcil hayvan edinebileceğiniz gibi kendi sağlığınıza da özen göstermeniz gerekebilir. Diğer taraftan güneş uranüs karesi söylemlerinizi sertleştireceği gibi trafikte de dikkatli olmanız gerekliliğine işaret ediyor. Öfke ile kalkan zarara oturur, komşu, kardeşler ve akrabalarla ilişkilerinizde dürtüsel olabilirsiniz. Ticari faaliyetlerle ilgileniyorsanız bu dönemde risk almamalısınız! Sağlığınızı ihmal etmeyin.

24 Ağustos Merkür retrosu başlıyor

Merkür ağustos ayı boyunca sizin 7. evinizde ve 24 temmuzda burada retro yapacağı için zihinsel odağınızda kaynaklarınıza özellikle evliliğiniz, ilişkileriniz ve ortaklıklarınız önem kazanabilir. Eşinizle aranızda geçmişte bıraktığınızı düşündüğünüz bir konu gündeme gelebilir. Evinizde değişiklikler yapabilirsiniz.

24 temmuzda başlayan venüs retrosu ağustos ayı boyunca devam edecek. Ağustos gündeminizi belirleyecek olan Venüs retrosunda bu alanda yaşayacaksınız. İş yaşamınızda egosantrik tiplerle karşılaşabilirsiniz. İş verenseniz personeliniz, astlarınızla aranızda bir savaş oluşabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Son bir aydır vücudunuzu dinlediğinize emin olun. Bir ameliyat planladıysanız bunun güzelleşme ile ilişkili olmadığına emin olun. Diğer taraftan çocukluk arkadaşlarınızla karşılaşabilir, ilk okulunuza gidebilir, çocukluk aşkınızla bir araya gelebilirsiniz. Kuzen ve akrabalarla ilişkinizde yanlış anlaşılmalar olabilir.

28 Ağustos Mars terazi burcuna geçiyor

Sizin mücadele alanınız da borç ve ödemelere kayıyor. Gelir gider dengesi yapmakta zorlanabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili bir konuda bir operasyon planlayabilirsiniz.

31 Ağustos balık dolunayı

Sizin burcunuzda gerçekleşecek bu dolunay size yeni hayal ve hedefler belirleme fırsatı yaratabilir. Elbette dolunay en çok sizi etkileyeceği için kendinizi, halsiz, keyifsiz ve mağdur hissedebilirsiniz! Satürn’ün de sizin burcunuzda yer alması birtakım sorumlulukların sizi yorabileceğine işaret ediyor. Sizi aşağı çekebilecek olaylara kapılmadan hayatınızı yapılandırma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️ kalbi tıklayabilir. 11 eylülde başlayacak astroloji eğitimine katılmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade