Aylık Başak YorumuBaşakAğustos 2023 & Başak ve Yükselen Başak Burçları

Temmuz 31, 20230
#Astroloji #Burçlar #AstrolojiDünyası #AstrolojiTablosu #AstrolojiBurçlar #AstrolojiÖzellikleri #AstrolojiAşk #AstrolojiGünlük #AstrolojiGezegenler #AstrolojiDanışmanlık #AstrolojiUzmanı #AstrolojiFalanFilan (Astrolojik yorumlar için kullanılan bir ifade) #AstrolojikHarita #AstrolojiRehberi

Merhaba yükselen başaklar ve başak burçları

Ağustos ayı iki dolunay bir yeni ay ağırlayacak. Gökyüzünde ağustos ayıyla birlikte 6 gezegen retro yapıyor olacak! Sistem yapı onarımı başlıyor! İster ceza deyin ister ödül…

1 Ağustos kova dolunayı;

Kova bireysel olmayı, farklı bakış açısı ile insanlığa yol göstermeyi ifade ettiği için dolunay farklı görüşlere kapılar açmamızı sağlayabilir. Sağlık açısından özellikle baldırlar, sinir sistemi sorunları, baldır ağrıları, varis, diş, kemik ve cilt problemleri açığa çıkabilir. Dolunayı anlattığım videoyu izlemek için youtube ziyaret edebilirsiniz.

Dolunay sizin 6. evinizde gerçekleşecek. Dolunaylar bir sürecin bitmesi bir başkasının başlamasını ifade eder ancak tek anlamı da bu değildir.  Özellikle bacak ağrıları, diz ve kemik problemleri yaşayabilirsiniz. Bir evcil hayvan edinmeye karar verebilir, barınaklarda aktif rol alabilirsiniz. İş yaşamınızda keskin kararlar verebilir, gündelik rutinlerinizde sizi baskıladığına inandığınız durumları özgürlüğünüzü ilan ederek sonlandırabilirsiniz. İş arkadaşlarınızda ilişkilerinizde dikkatli olmanız gerektiği bir süreçtesiniz! Bazılarınız onların yaşamında bir gündeme dahil olabilir.

16 Ağustos aslan yeni ayı;

Yeni ay 23 derecede ve Uranüs kareli hem bireysel yaşamlarımızda hem de ülke gündeminde beklenmedik durumları ortaya çıkarabilir. 1999 depremini haber veren yeni ayla çok benzer açılara sahip! Korkutmak istemem ama yer hareketleri, ekonomik kriz gibi konular gündeme gelebilir.

12. evinizde gerçekleşecek bu yeni ay içsel olarak büyüme yaşayabilirsiniz. Kendinizle hesaplaşabilir, yansıtamadığınız taraflarınızı fark edebilir, ruhsal olarak denge sağlamak isteyebilirsiniz. Herkesin eğlenceli ve keyifli hissettiği bu aylar siz adeta kalbinize ışık tutarsınız. Diğer taraftan güneş uranüs karesi kariyerinizle ilgili konularda bir aydınlanma yaşamanıza neden olabilir. Bulunduğunuz alanı değiştirmek ve tümüyle yeni bir kariyer inşa etme dürtüsüyle dolabilirsiniz. Şifa çalışmaları iyi gelebilir. Karmik deneyimler yaşanabilir. İnsanların sizin arkanızdan çevirdiği dolaplar sizi meşgul edebilir.

24 Ağustos Merkür retrosu başlıyor

Merkür ağustos ayı boyunca sizin burcunuzda ve 24 temmuzda burada retro yapacağı için sağlık konuları önem kazanacak. İşlerinizde bir takım aksama ve gecikmeler olabileceği gibi, uzun süredir çabaladığınız bir konuda dönüş alabilirsiniz. Yöneticilerinizin desteği sizi mutlu edebilir. Retro yanlış anlamalarına karşı dikkatli olmalısınız, ne söylediler, siz ne söylediniz? Önem kazanıyor. Bazı konularda yazışma yolunu seçmek karmaşayı azaltabilir. Karmik hak edişlerinizi alacaksınız.

24 temmuzda başlayan venüs retrosu ağustos ayı boyunca devam edecek. Ağustos gündeminizi belirleyecek olan Venüs retrosunda bu alanda yaşayacaksınız. Sizin için büyük bir dönüşüm evresi başlıyor. İçeride gizlenmiş ego sınavlarıyla sınanabilirsiniz. Gizli saklı konular ortaya çıkabilir. Çok karmik bir ilişkiye çekilebilir, süregelen ilişkinizde büyük farkındalıklar edinebilirsiniz. Astroloji, hukuk ve inançlarla ilgilenebilirsiniz. Uzaktan bir akrabanız gündeminizi meşgul edebilir. Ufak bir tatil ufkunuzu genişletebilir.

28 Ağustos Mars terazi burcuna geçiyor

Sizin mücadele alanınız da kaynaklarını artırmaya yöneliyor. Parasal harcamalarınız artabilir, gelir gider dengesini bulmakta zorlanabilirsiniz. İletişim ve ticari konularda dikkatli olmalısınız. Acele kararlar almayın.

31 Ağustos balık dolunayı

7. evinizde gerçekleşecek bu dolunay ikili ilişkilerinizde sizi sorgulamaya götürecek gerginlikler yaratabilir, eşiniz, ortaklarınızla sorunlar yaşayabilirsiniz. Beraberinde haritanıza göre çok uzun zamandır emin olamadığınız ilişkinizle ilgili yeni hayaller ve rüya tadında gelişmeler yaşayabilirsiniz. Her şeye rağmen ayaklarınızı yerden kesen ve sizi bulutların üzerine çıkaran bir şey bulutlar dağıldığında yükseklik korkunuzu açığa çıkarabilir! Satürnyen dolunay ilişkinizde ciddiye gitme fırsatı yaratabilir. Görev ve sorumluluk gerektiren konular nedeniyle baskı altında hissedebilirsiniz.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️ kalbi tıklayabilir. 11 eylülde başlayacak astroloji eğitimine katılmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade