Aylık İkizler YorumuİkizlerAğustos 2023 & İkizler ve Yükselen İkizler Burçları

Temmuz 31, 20230
#Astroloji #Burçlar #AstrolojiDünyası #AstrolojiTablosu #AstrolojiBurçlar #AstrolojiÖzellikleri #AstrolojiAşk #AstrolojiGünlük #AstrolojiGezegenler #AstrolojiDanışmanlık #AstrolojiUzmanı #AstrolojiFalanFilan (Astrolojik yorumlar için kullanılan bir ifade) #AstrolojikHarita #AstrolojiRehberi

Merhaba yükselen ikizler ve ikizler burçları

Ağustos ayı iki dolunay bir yeni ay ağırlayacak. Gökyüzünde ağustos ayıyla birlikte 6 gezegen retro yapıyor olacak! Sistem yapı onarımı başlıyor! İster ceza deyin ister ödül…

1 Ağustos kova dolunayı;

Kova bireysel olmayı, farklı bakış açısı ile insanlığa yol göstermeyi ifade ettiği için dolunay farklı görüşlere kapılar açmamızı sağlayabilir. Sağlık açısından özellikle baldırlar, sinir sistemi sorunları, baldır ağrıları, varis, diş, kemik ve cilt problemleri açığa çıkabilir. Dolunayı anlattığım videoyu izlemek için youtube ziyaret edebilirsiniz.

Dolunay sizin 9. evinizde gerçekleşecek. Dolunaylar bir sürecin bitmesi bir başkasının başlamasına yol açabilir. Hayat felsefenizin değiştiği, eskiden düşündünüz ve doğru kabul ettiğiniz bir yöntemin artık fayda sağlayamadığını düşünebilirsiniz. Yurt dışında yaşamak, uzun seyahatler yapmak veya yeni bir eğitim almak isteyebilirsiniz. Astrolojiye ilginiz artabilir ve bu alanda araştırmalar yapabilirsiniz. Hukuki konularda uzun zamandır beklediğiniz bir mahkemeniz varsa sonuçlarını alabilirsiniz. Uzaktan akrabalarınızla ilgili durumlar gelişebilir. İkizler burçları için dolunay heyecan verici gelişmeler yaratabilir.

16 Ağustos aslan yeni ayı;

Yeni ay 23 derecede ve Uranüs kareli hem bireysel yaşamlarımızda hem de ülke gündeminde beklenmedik durumları ortaya çıkarabilir. 1999 depremini haber veren yeni ayla çok benzer açılara sahip! Korkutmak istemem ama yer hareketleri, ekonomik kriz gibi konular gündeme gelebilir.

3.evinizde gerçekleşecek bu yeni ay yeni bağlantılar kurmanızı, eğitim, seyahat ve yakın çevrenizle ilgilenmeniz gereken konuları gündeme getirebilir. Ticaretle uğraşıyorsanız özellikle dikkatli olmalısınız. Düşünülmemiş girişimlerden uzak durun! Güneş uranüs karesi sert söylemlerin kırgınlıklar yaratmasına neden olabilir. Trafikte özellikle sağ duyulu araç kullanmalısınız. Aracınıza bakım yaptırabilirsiniz.

24 Ağustos Merkür retrosu başlıyor

Yönetici gezegeniniz Merkür ağustos ayı boyunca sizin 5. evinizde ve 24 temmuzda retro yapacağı için aile ve ev konuları ön plana çıkacak. Merkür sizin 1. evinizi de yönettiği bu dönem içe dönme ihtiyacınız artabilir. Sonbahar geliyor, sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Kendinize ve ailenize zaman ayırmak için harika zamanlar, uzun zamandır ertelediğiniz işleri tamamlayabilirsiniz.

24 temmuzda başlayan Venüs retrosu ağustos ayı boyunca devam edecek. Duygusallıktan ziyade iddialı, atılgan, ısrarcı, yaratıcı, eğlenceli, esprili günler başlıyor. Komşu ve akrabalarınızda ilişkilerinizde birtakım sıkıntılar olabilir. Diğer taraftan belki de onların yaşamında bir konu gündeminizi meşgul edebilir. Yeni bir eğitim almak, uzun zamandır yapmadığınız o seyahati yapmak için büyük bir bütçe ayırmanız gerekebilir.

Venüs retrosuyla birlikte ticari anlaşmalarda özellikle para söz konusuysa dikkatli olmanız gerektiğini söylüyor. Eski bir ilişki beraberinde gizli saklı konular gündeme gelebilir. Eğer riskli paralarla ilgileniyorsanız yine dikkat etmeniz gereken bir dönem başlıyor. Yaratıcılığınız artabilir, çocuk yapmak isteyebilirsiniz.

28 Ağustos Mars terazi burcuna geçiyor

Sizin hayat enerjinizde flört konularına kayıyor. Mücadele etmenizi gerektiren konular olabilir. Çocuklarınızla ilgilenebilir, yetişkin çocuklarınızda aranızda adını koyamadığınız bir  gerginlik olabilir.

31 Ağustos balık dolunayı

Dolunay sizin haritanızın 10. evinde gerçekleşecek. Kardinal akslarda gerçekleşen dolunayla hayatınız için önemli gelişmelerin habercisidir. İşinizle ilgili yeni vizyonlar geliştirebilir, devam eden koşullarla ilgili hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Satürnyen dolunay özellikle müdür ve yönetici figürlerle ilişkilerinizde baskının habercisi olabilir. İşinizde yeni vizyonlar geliştirebilirsiniz. Taşınmak, iş ve ev değiştirmek isteyebilirsiniz ancak süreçteki belirsizlik biraz keyif kaçırabilir.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️ kalbi tıklayabilir. 11 eylülde başlayacak astroloji eğitimine katılmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade