Aylık Koç YorumuKoçAğustos 2023 & Koç ve Yükselen Koç Burçları

Temmuz 31, 20230
#Astroloji #Burçlar #AstrolojiDünyası #AstrolojiTablosu #AstrolojiBurçlar #AstrolojiÖzellikleri #AstrolojiAşk #AstrolojiGünlük #AstrolojiGezegenler #AstrolojiDanışmanlık #AstrolojiUzmanı #AstrolojiFalanFilan (Astrolojik yorumlar için kullanılan bir ifade) #AstrolojikHarita #AstrolojiRehberi

Merhaba yükselen koçlar ve koç burçları

Ağustos ayı iki dolunay bir yeni ay ağırlayacak. Gökyüzünde ağustos ayıyla birlikte 6 gezegen retro yapıyor olacak! Sistem yapı onarımı başlıyor! İster ceza deyin ister ödül…

1 Ağustos kova dolunayı;

Kova bireysel olmayı, farklı bakış açısı ile insanlığa yol göstermeyi ifade ettiği için dolunay farklı görüşlere kapılar açmamızı sağlayabilir. Sağlık açısından özellikle baldırlar, sinir sistemi sorunları, baldır ağrıları, varis, diş, kemik ve cilt problemleri açığa çıkabilir. Dolunayı anlattığım videoyu izlemek için youtube ziyaret edebilirsiniz.

Dolunay sizin 11. evinizde gerçekleşecek. Dolunaylar bir sürecin bitmesi bir başkasının başlamasını ifade eder ancak tek anlamı da bu değildir. Hayata dair yeni hayal ve hedefler belirleyebilir, eskiyi kapatıp yerine özgürlüğünüzü ilan ederek, yeni kariyer hedefleriyle bir yol çizmeye karar verebilirsiniz. Vakıflar, derneklerde aktif rol oynayabilir, insanlara yardımcı olmak konusunda bireysel adımlar atabilirsiniz. Toksik ilişkiniz sonlandırabilir veya iş değişiklikleri, istifalar, ev ve şehir değişiklikleri fikri gündeme gelebilir. Maaş konusunu masaya yatırabilirsiniz. Koç burçları için dolunay heyecan verici gelişmeler yaratabilir.

16 Ağustos aslan yeni ayı;

Yeni ay 23 derecede ve Uranüs kareli hem bireysel yaşamlarımızda hem de ülke gündeminde beklenmedik durumları ortaya çıkarabilir. 1999 depremini haber veren yeni ayla çok benzer açılara sahip! Korkutmak istemem ama yer hareketleri, ekonomik kriz gibi konular gündeme gelebilir.

Yeni ayla birlikte yalnız yükselen koçlar için yeni ilişkiler söz konusu olabilir. Heyecan verici bir yaz aşkına kapı aralayabilirsiniz. Hızlı başlayan! Hızlı bitebilir. Eğer borsa ile ilgileniyorsanız dikkatli olmalısınız. Aslan çocuklarla ilgili olduğu için çocuklara ilişkin konuların da gündeminize gelmesi söz konusu olabilir. Süregelen ilişkilerinizde güneş uranüs karesi karşılıklı sert tutumlar, kırgınlıklar yaratabilir. Nisan ayının sonlarında doğan koç burçları için sürpriz pozitif gelişmeler söz konusu.

24 Ağustos Merkür retrosu başlıyor

Merkür ağustos ayı boyunca sizin 6. evinizde ve 24 temmuzda retro yapacağı için sağlık konuları önem kazanacak. İş rutinlerinizin yoğunluğu fiziksel olarak yorgun hissetmenize neden olabilir. Bu süreçte aksayan işlerinizle ilgilenebilir, yarım bıraktığınız işleri tamamlayabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili düzenlemeler yapmak iyi gelebilir. Uzun süredir araç almayı düşünüyorsanız önünüze bir fırsat çıkabilir ancak Merkür retrosunda alım satımlarda dikkatli olmalısınız.

24 temmuzda başlayan venüs retrosu ağustos ayı boyunca devam edecek. 5. Ev riskli kazanımları işaret ettiği için dikkatli olmalısınız. Yarım kalmış aşklar kapınızı çalabilir. Konuyu netleştirmek, bir daha asla olmaz demek için farkındalık dolu bir dönem olabilir. İlla eski bir flört değil bir iş ortağı, uzun zamandır beklediğiniz bir para da bu dönemde gelebilir. Hobileriniz için harcamalar yapabilir, spora yazılabilir, sporu bırakıp yürümeye karar verebilirsiniz. Malumunuz ekonomi!

28 Ağustos Mars terazi burcuna geçiyor

Sizin hayat enerjinizde ilişkilerinize kayıyor. Bu geçişle birlikte ayın sonunda ilişkilerinizde öz değerinizi sorgulayabilirsiniz. Kaynaklarınızı artırmak için ilişkilerinizi güçlendirmeniz gerekebilir.

31 Ağustos balık dolunayı

Dolunay sizin haritanızın 12. evinde gerçekleşiyor. Balık enerjisi kendi istek ve arzularımızla yaşamın bize sundukları arasında belirsiz bir çizgide yürüyor gibi hissetmemize neden olabilir. Dolunayda duygusal olarak içinize dönmeyi seçebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Gözlerden uzak, ortaklı işlerinizi bitirebilir. Birlikte çalıştığınız kişilerin sizin arkanızdan çevirdiği işleri fark edebilirsiniz. Gizli saklı konular önünüze düşebilir. Satürnyen dolunayda duygularınızı hizaya sokmaya çalışmamalısınız! Ruhsal olarak kendinize zaman ayırın!

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️kalbi tıklayabilir. 11 eylülde başlayacak astroloji eğitimine katılmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ozlemsomuncu/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373