Aylık Yay YorumuYayAğustos 2023 & Yay ve Yükselen Yay Burçları

Temmuz 31, 20230
#Astroloji #Burçlar #AstrolojiDünyası #AstrolojiTablosu #AstrolojiBurçlar #AstrolojiÖzellikleri #AstrolojiAşk #AstrolojiGünlük #AstrolojiGezegenler #AstrolojiDanışmanlık #AstrolojiUzmanı #AstrolojiFalanFilan (Astrolojik yorumlar için kullanılan bir ifade) #AstrolojikHarita #AstrolojiRehberi

Merhaba yükselen yaylar ve yay burçları

Ağustos ayı iki dolunay bir yeni ay ağırlayacak. Gökyüzünde ağustos ayıyla birlikte 6 gezegen retro yapıyor olacak! Sistem yapı onarımı başlıyor! İster ceza deyin ister ödül…

1 Ağustos kova dolunayı;

Kova bireysel olmayı, farklı bakış açısı ile insanlığa yol göstermeyi ifade ettiği için dolunay farklı görüşlere kapılar açmamızı sağlayabilir. Sağlık açısından özellikle baldırlar, sinir sistemi sorunları, baldır ağrıları, varis, diş, kemik ve cilt problemleri açığa çıkabilir. Dolunayı anlattığım videoyu izlemek için youtube ziyaret edebilirsiniz.

Dolunay sizin 3. evinizde gerçekleşecek. Kardeşiniz, komşunuzla ilişkilerinizde kopuşlar olabilir. Yeni bir eğitim almaya karar verebilir, kısa bir yolculuk yapabilirsiniz. Böylece bir nebze kendinizi özgür hissedebilirsiniz. Eğer ticaretle ilgileniyorsanız bu dönemde sağlam adımlar atmaya gayret etmelisiniz. Bu süreçte sağlıklı düşünmek zorlaşabilir! Ticari girişimler yapmamanızı, atacağınız adımların hesaplı ve kontrol edilmiş olmasını tavsiye ederim. Trafikte dikkatli olmalısınız.

16 Ağustos aslan yeni ayı;

Yeni ay 23 derecede ve Uranüs kareli hem bireysel yaşamlarımızda hem de ülke gündeminde beklenmedik durumları ortaya çıkarabilir. 1999 depremini haber veren yeni ayla çok benzer açılara sahip! Korkutmak istemem ama yer hareketleri, ekonomik kriz gibi konular gündeme gelebilir.

9.evinizde gerçekleşecek bu yeni ay yeni bir eğitime başlama fırsatı getirebilir. Vize, pasaport işlemleri ile uğraşabilirsiniz. İnançlarınızı sorgulatmadığınız bu dönem kendinizi daha iyi ifade etmenizi sağlayacaktır. Makale akademik çalışmalarla ilgileniyorsanız beklenmedik sürprizler olabilir. Diğer taraftan güneş uranüs karesi birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda gerginlikler yaratabilir. Sağlığınıza dikkat etmeli, ilişkilerinizde ani kararlar almamalısınız. Kariyerinizi başka insanların tutumları etkilemesin! Aralık ayının sonlarında doğan yay burçları için sürpriz pozitif gelişmeler söz konusu.

24 Ağustos Merkür retrosu başlıyor

Merkür ağustos ayı boyunca sizin 10. evinizde ve 24 temmuzda burada retro yapacağı ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz, eski eş veya sevgili gündeme gelebilir. Ortaklı işler yapıyorsanız kariyerinizde önemli bir dönüm noktasında olabilirsiniz. Aklınıza yatmayan konularda dikkatli olmalısınız. Patron, müdür, yöneticiler veya otorite figürleriyle ilişkinizde yanlış anlaşılmalar olabilir.

24 temmuzda başlayan venüs retrosu ağustos ayı boyunca devam edecek. Ağustos gündeminizi belirleyecek olan Venüs retrosunda bu alanda yaşayacaksınız. Hukuk konuları ve mahkemeler gündeme gelebilir. Uzaktan akrabalarınızla bir araya gelebilirsiniz. Vize ve pasaport görüşmeleriniz varsa aksaklıklar ortaya çıkabilir. Seyahat planlarınız beklediğinizden çok daha pahalıya mal olabilir. Eski bir okul arkadaşı ile karşılaşabilir, üniversite aşkınızı hatırlayabilirsiniz. Sergi, kütüphane ve müze gezmek bu dönemde iyi gelebilir. Fikirlerinizi ego sınırını aşmadan dile getirmelisiniz, özellikle akademik camia içindeyseniz.

28 Ağustos Mars terazi burcuna geçiyor

Sizin mücadele alanınız da işinizin getirilerini artırmaya yönelik olabilir. Bir arkadaşınızla veya partnerinizle aranızda gerginlikler olabilir.

31 Ağustos balık dolunayı

Dolunay haritanızın 4. evinde gerçekleşeceği için aileniz, eviniz, eşiniz ve evliliğinizle ilgili önemli konular gündeme gelebilir.  Ev değiştirmek isteyebilir, evinizde değişikliğe gidebilirsiniz. Ebeveynlerinizle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Eğer ev almak, satmak gibi bir düşünceniz varsa bu dönemde anlaşma ve sözleşme yapmak akıllıca olmayabilir.  Satürnyen dolunayda aile ve ev konuları sizi fazlasıyla yorabilir, bazı şeyleri düzene sokmak, bazılarını ise akışa bırakmak zorunda kalabilirsiniz.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️ kalbi tıklayabilir. 11 eylülde başlayacak astroloji eğitimine katılmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade