Aylık Yengeç YorumuYengeçAğustos 2023 & Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları

Temmuz 31, 20230
#Astroloji #Burçlar #AstrolojiDünyası #AstrolojiTablosu #AstrolojiBurçlar #AstrolojiÖzellikleri #AstrolojiAşk #AstrolojiGünlük #AstrolojiGezegenler #AstrolojiDanışmanlık #AstrolojiUzmanı #AstrolojiFalanFilan (Astrolojik yorumlar için kullanılan bir ifade) #AstrolojikHarita #AstrolojiRehberi

Merhaba yükselen yengeç ve yengeç burçları

Ağustos ayı iki dolunay bir yeni ay ağırlayacak. Gökyüzünde ağustos ayıyla birlikte 6 gezegen retro yapıyor olacak! Sistem yapı onarımı başlıyor! İster ceza deyin ister ödül…

1 Ağustos kova dolunayı;

Kova bireysel olmayı, farklı bakış açısı ile insanlığa yol göstermeyi ifade ettiği için dolunay farklı görüşlere kapılar açmamızı sağlayabilir. Dolunayı anlattığım videoyu izlemek için youtube ziyaret edebilirsiniz.

Dolunay sizin 8. evinizde gerçekleşecek. Dolunaylar bir sürecin bitmesi bir başkasının başlamasını, artık olgunlaşmanın, emek verdiğimiz şeylerin sonuçlarının bir toplandığı süreçleri ifade eder. Bacak ve dizlerde oluşan birtakım rahatsızlıklarınız varsa bunlarla ilgili birtakım operasyonlara girmeyi düşünebilirsiniz. Araç almak, değiştirmek veya bakım yapmak isteyebilir bunun için borç, kredi ve alacak dengesini sağlamak isteyebilirsiniz.

16 Ağustos aslan yeni ayı;

Yeni ay 23 derecede ve Uranüs kareli hem bireysel yaşamlarımızda hem de ülke gündeminde beklenmedik durumları ortaya çıkarabilir. 1999 depremini haber veren yeni ayla çok benzer açılara sahip! Korkutmak istemem ama yer hareketleri, ekonomik kriz gibi konular gündeme gelebilir.

2. evinizde gerçekleşecek bu yeni ay kaynaklarınızı gözden geçirmeniz gereken önemli bir süreci başlatacak. Verdiğiniz emeğin karşılığını alıp almadığınızı sorgulayabilirsiniz. Gelir gider dengesiniz sağlamak adına pozitif bir bakış açısına sahip olabilirsiniz. Diğer taraftan güneş uranüs karesi beklenmedik harcamalar getirebilir. Haritanız uygunsa uzun süredir beklenen ödeme sonunda gelebilir. Öz değerinizi sorgulatmayacak isyan bayrağını açacaksınız! Beklenmedik harcamalar olabilir.

24 Ağustos Merkür retrosu başlıyor

Merkür ağustos ayı boyunca sizin 3. evinizde ve 24 temmuzda retro yapacağı için kardeşleriniz, yakın çevrenizle ilgili konular önem kazanabilir. Kısa seyahatler yapabilir, retroda bu seyahatleri tekrar edebilirsiniz. Ticari konularda ilgileniyorsanız Merkür retrosunda dikkatli olmalısınız! 24 Temmuz öncesi anlaşma ve sözleşmelerinizi tamamlayabilir, sonrasında daha önce görüştüğünüz portföyünüzle yeniden görüşmeler yapabilirsiniz. Aracınızla ilgilenebilir, yeni şeyler öğrenmek isteyebilir, yeni bir eğitime başlayabilirsiniz.

24 temmuzda başlayan venüs retrosu ağustos ayı boyunca devam edecek Maddi kaynaklarınızı toparlamak isteyebilir, odağınızı da tümüyle buna verebilirsiniz. Uzun bir süredir burada olan Venüs kaynaklarınızı artırmış, birden düşürmüş, sizi beklenmedik sürprizle şaşırtmış olabilir. Venüs retrosuyla birlikte eğer altına yatırımınız varsa kazanımlarınızı artırabilirsiniz. Öz değerinizi sorguladığınız ve bu nedenle zaman zaman çıkışlar yaptığınız bir dönem sizi bekliyor. Kariyerinizdeki beklenmedik gelişme sizi iş değiştirme, ayrılma, yeni bir işe başlamaya sürükleyebilir. Ağustosunda gündeminizi belirleyecek Venüs retrosu, sizi arkadaş ve sosyal çevrenizi değiştirmeye kadar götürebilir.

28 Ağustos Mars terazi burcuna geçiyor

Sizin hayat enerjinizde evinize kayıyor. Taşınmak, evde değişiklik yapmak, ev almak satmak gibi konular gündeme gelebilir. Ebeveynlerinizle ilişkilerinizde sizi kızdıracak durumlar olsa da huzur ve barış yolunu seçebilirsiniz. Onların ihtiyaçları ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

31 Ağustos balık dolunayı

Dolunay sizin haritanızın 9. evinde gerçekleşiyor. Dolunayla birlikte önyargılı olduğunuz konuları aşabilir, ruhsal, felsefi konularla ilgilenebilirsiniz. Astrolojiye artan ilginiz sizi bir eğitim almaya itebilir. Aynı zamanda üniversiteye başlayabilir, yabancı dil eğitimi alabilir, ufkunuzu açacak konulara ilgi duyabilirsiniz. Yeni anlaşma ve sözleşmeleri yaparken dikkatli olmanız gerekiyor. Bir seyahatte valizini kaybetmek istemiyorsanız dikkatli olmalısınız. Satürnyen dolunayda fikir ve inançlarınıza müdahale edildiğinizi düşünebilirsiniz. Güneş yengeçler için balık dolunayı destekleyici fırsatlar yaratabilir.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️ kalbi tıklayabilir. 11 eylülde başlayacak astroloji eğitimine katılmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade