Eğitim

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/Astroloji-Egitim-.png

Temel Orta Seviye Astroloji Eğitimi

500 ₺

Karma astroloji, Modern Batı astroloji tekniklerinin kadim Tibet astrolojisiyle birleştirilmesi sonucu ortaya çıkan tekniktir.

Astroloji tıpkı parmak izimiz gibi eşsiz olan doğum haritamızın çıkardığı plana göre yaşayacağımız olayların istatiksel görünümüdür. Bu bilgiler bizim hayat yolculuğumuzun nereye evrileceğini gösterir. Astroloji eğitimi muhteşem, şaşırtıcı, keyif veren, emek vermeyi gerektiren, öğrendikçe daha çok öğrenmek isteyeceğiniz bir bilgi deryasıdır.

Temel ve Orta seviye astroloji eğitimimiz toplam 9 ay devam edecek. Bu süreçte karma astrolojiye dair temel kavramlar, gezegenler, açılar, mitoloji ve pek çok detaylı bilgiyi içeriyor. Aldığım eğitimler sonucu kendimce en faydalı olacağına inandığım yöntemlerle ilerliyorum.

Eğitimin sonunda, süreç içinde özellikle planladığım harita okuma dersleriyle birlikte kendi haritanızı yorumlayabilecek ve genel öngörü yapabilecek durumda olacaksınız. Dersler haftada bir gün akşam 21.00 – 23.00 saatleri arasında online bir platformda olacak, grup enerjisine bağlı olarak biraz daha uzayabiliyor.

Dersler kayıt altına alıp daha sonra indirmek üzere size gönderiliyor. Ders ücretimiz 500 tl olmak üzere her ayın başında dersten önce ödenmesi gerekmektedir (1ay 4 ders olmak üzere). Peşin ödeme tercih edenler için 4.000 tl’dir.

Eğitim sonunda katılım sertifikası verilecektir.

Eğitim başvurunuzda doğum bilgilerinizi iletmeniz gerekmektedir. Doğum haritası uygun olanlar eğitime alınacaktır. Başvuru sonrasında maille dönüş sağlanacaktır.

Sevgiler…

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/Tarot-Egitim-.png

Astroloji Tabanlı Tarot Eğitimi

500 ₺

Astrolojiye dair temel kavramlar, elementler ve nitelikler üzerinden başlayan derslerimiz destenin tüm içeriğini kapsayacak şekilde tek tek ele alınıyor. Derse katılmak için astroloji bilmek zorunlu değil. Ders notlarını pdf olarak size hazırladığım sunular üzerinden paylaşıyorum, ekranıma yansıttığım her şey sizin elinize ulaşıyor. Dersler monolog olmadığı için, yeri geldiğinde açılım yapıp karşılıklı yorum yapıyor ve böylece yorumlarımızı geliştiriyoruz. Dersler 3 haftadan itibaren açılım yaparak ilerliyor, bol açılım pratiği yapıyoruz.

Tarot Derslerimiz sınırlı sayıda katılımcı ile ilerliyor ve 10 ders devam ediyor Dersler online ve yaklaşık 2,5 saat sürüyor. Grup enerjisine göre biraz daha uzayabilir. Tüm dersler kayıt altına alındığı için bunları dersten sonra dinleme imkanınız oluyor. Bilgisayarınıza indirip, istediğiniz zaman tekrar edebilirsiniz.

Eğitim içeriği;

  • Tarot nedir? Nasıl kullanılır? Tarihçesi
  • Astrolojik bağlantılar
  • Majör Arkanalar
  • Minör Arkanalar
  • Saraylılar
  • Ruh kartı ve sinastri hesaplamaları
  • Açılım Pratikleri

Eğitim sonunda katılım belgesi verilecektir.

Ücret aylık 500 tl ‘ toplam 1.500 tl’dir. Peşin ödeme tercih edenler için 1.300 tl’ dir.

Sevgiler

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/Kukai-Egitim-.png

Temel Orta ve İleri Seviye Kukai Eğitimi

Japon Shingon rahibi olan Aziz Kobo Daishi’nin tibet vajrayana budizmi ile Japon budizminin sentezlenmesiyle oluşmuş, ruhsal aydınlanmayı amaçlayan çalışmalarından oluşan ve aslen Reikinin klasik versiyonu olan bir öğretidir. Gökyüzü ve deniz anlamındaki “kukai “lakabından gelir….

Bu öğreti programının amacı vucutta chi veya ki dediğimiz, evrensel yaşam enerjisini doğru kullanmak ve çevremizden gelebilecek dışsal negatiflere karşı koruma kalkanı sağlamak ve tüm ruhsal fiziksel hastalıkları yenmektir.

Kukai bir tür enerji sistemidir, kadim bir öğretinin bir öğretemen- rehber aracılığıyla ve inisiyasyon yöntemiyle öğrenciye aktarılması yoluyla öğretilir. İnisiye süreci 21 gün ile tamamlanır ve disiplinli bir şekilde çalışmayı gerektirir. Ruhun vibrasyonunu yükseltmeye, aurayı korumaya, tüm negatif enerjilerden korunmaya niyet edilir. Çalışmalarda mantralar kullanılır. Mantra, düşünmek demek olan “man” ve özgürleşmek anlamındaki “tra” hecelerinin birleşmesinden oluşur. Düşünceden özgürleşerek, zihnin yanıltıcı seslerinden uzaklaşmayı sağlar.

Kukai herhangi bir inancı temsil etmez, mantra yoluyla vibrasyonu artırarak, yüksek benlikle bağlantı kurmaya kapı aralar…

“Kukai değiştirme gücüne sahiptir. Bir tedavi yöntemi olmasının yanı sıra, kendini bulma, farkındalık ve anlayış geliştirme yöntemdir. Asla sıkıntı veya zarar vermez çünkü bizi var eden koruyucu olan evrenin, gaıanın tedavi edici, kutsayıcı mutlu edici enerji sistemidir.”

Temel Orta seviye eğitim 3 ay, İleri seviye eğitim 3 ay olmak üzere 6 ay sürmektedir. Guruplar özel ve az sayıda kişiden oluşmaktadır…

Detaylar için lütfen bana ulaşın…

Nameste

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR