Aylık Yengeç YorumuYengeçEkim 2021 & Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları

Eylül 29, 20210
Yengeç-Burcu-

Sevgili Yengeçler 22 eylülden bu yana güneş sizin 4. evinizde ve dolayısıyla tüm odağınız aileniz, kökleriniz, eviniz, ebeveynlerinizde.

Merkür eylül sonunda retro hareketine başladı ve 18 ekime kadar devam edecek. iletişim problemleri, kardeşler, yakın çevre ve kuzenlerle aranızda alınganlık ve yanlış anlaşılmalar olabilir. Yeni anlaşma ve sözleşmelerden kaçının! Ayrıca bilinçdışı konularla korkularınızla yüzleşebilirsiniz, rüyalarınız hareketlenebilir, arkanızdan çevrilen işler ve konular kulağınıza çalınabilir.

Eylül ortasında, ekim başında ilişkilerinizde manipülasyona açık olmuş sinirlenmiş sert tepkiler ortaya koymuş olabilirsiniz. Özellikle aileniz, ebeveynleriniz yada evliliğinizde… Eğer ortaklı işler yapıyorsanız kışkırtıcı tavırlara maruz kalmış olabilirsiniz! kasım başı benzeri bir olayla yeniden yüzleşeceğiniz için süreci akıllıca kullanmalısınız! Ağzınızdan çıkan kelimelerin karşı tarafta aynı etkiyi yaratıp yaratmadığına dikkat edin…

Terazi yeni ayı

Yeni aylar heyecan verici yeni başlangıçların habercisi bir tohum atma fırsatıdır ancak bur fırsat oluşmadan önce hayatımızda bir belirsizlik, yol yön kaybı içe dönük olma hali içinde oluruz o nedenle yeni ayların öncesinde kendimizle baş başa kalmak, dinlenmek için çok uygun zamanlardır. Yeni ay içimizde kıpırdayan yeni bir duyguya yer açar…

Terazi Zodyak’ta biz bilinciyle tanıştığımız ilk burçtur koçun ben diyen doğasının aksine dengeyi sağlamak, uyum içinde olmak, eşitlik ve adaleti tahsis etmek ister. 6 Ekimde4. evinizde gerçekleşecek olan yeni ay evinizle ilgili konuları gündeme getirebilir. Aile ziyareti yapabilir, evinizde değişikliklere gidebilir yada aile büyükleriyle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

Diğer taraftan Yeni ay’ın yöneticisi venüs anaritik ve Toliman yıldızı ile kavuşumda maalesef ilişkilerde krizlere, skandallara haberci olabilir sizin 5. evinizin de ve 11 ekime kadar akrep burcunda burada kalacak. İlişkilerinizde dikkatli adımlar atmanızı tavsiye ederim. 11 ekimden sonra genel olarak ilgimiz de okumaya öğrenmeye ve bilgiye odaklanacak, yüksek öğrenim, yabancı dil, astroloji ve hukuki konularla ilgilenebilir, hayata, ilişkilere bakış açımız pozitif yöne seyredebilir. Malum yay burcu sizin 6. eviniz bu nedenle iş yaşamınız, çalışma koşullarınızı iyileştirmek üzere harekete geçebilir, sağlığınızla ilgilenebilirsiniz. Belki de bir evcil havran edinebilirsiniz.

25- 27 ekim civarında venüs haziran tutulmasını tetikleyeceği için tutulmanın vadettikleriyle yüzleşeceğiz. Bu anlamda haziran ayına giderek neyi deneyimlediğinize neler ektiğinize bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Koç dolunayı

Dolunaylar bir sürecin bitmesi bir başkasının başlamasını ifade eder ancak tek anlamı da bu değildir. Eşitlik, adalet, ilişkilerde denge kurabilmeyi ifade eder. Artık olgunlaşmanın, emek verdiğimiz şeylerin sonuçlarının bir bir toplandığı süreçleri ifade eder.

Dolunay haritanızın 10. evinde gerçekleşiyor. Yönetici gezegen mars ise zayıf olduğu bir pozisyonda terazi burcunda! Anlayacağınız meydan muharebesinde kılıcı elinden alınmış bir savaşçıya dönmemek adına tüm ay attığınız her adıma dikkat etmelisiniz, kariyerinizde keskin ve ani kararlarlar verebilir, ciddi bir yol ayrımına gidebilirsiniz. Ayrıca hızlı, heyecanlı, coşkulu, başlatma enerjimizin yüksek olacağı bu süreçte haritanıza göre yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz. Özellikle iş konusunda büyük riskler almaya yatkın olduğunuz cesur bir evredesiniz.

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için başvuru yapabilirsiniz.

Sevgi ve farkındalıkla

“Son kertede, hayatınız bir öyküden ibarettir. Eğer gittiği yerden memnun değilseniz, bunu değiştirin. Yeniden yazın. Bir cümleyi yeniden yazmak demek, doğrusunu bulana kadar silip, yeniden başlamak demektir.”

Chuck Palahniuk

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade