Aylık Kova YorumuKovaEkim 2022 & Kova ve Yükselen Kova Burçları

Eylül 30, 20220
ekim ayı

Sevgili kova ve yükselen kovalar,

Ekim ayı güneşinde terazi burcunda seyahati sizin 9. evinizde gerçekleşecek. Tüm dikkatiniz, eğitiminiz, yurt dışı konuları, yabancı ülkeler ve belki de adli konulara kayabilir. Venüs’ünde eylül sonundan bu yana orada olması okulunuz için harcama yapmanıza ve para .ıkışına neden olabilir.

1 Ekimde retrosunu tamamlayan merkür başak burcunda ileri hareketine başlıyor. Böylece geçtiğimiz ayki korkularınız çoğunun belkide içinizde bir yerde abartılmış bir duygu olduğuna dair bir kanıya varabilirsiniz. Eğer unutulmuş bir borç açığa çıkmışsa bunu ödemeye başlayabilirsiniz.

Şironyen koç dolunayı

9 Ekim de Koç burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Dolunay haritanızın 3. evinde gerçekleşiyor. Bu noktada sağlıklı iletişim kurmak zorlaşabilir, hızla parlamaya müsaitsiniz. Aniden yükselebilir, kızgınlıktan söylediklerinizi kulağınız duymayabilir. Kardeşleriniz, akrabalarınız yada komşularınızla aranızda gerginlikler olabilir. Ayın sonunda ki mars retrosunu da hatırlatarak araç muayenenizi yaptırdığınızdan emin olmalısınız. Ticaretle ilgileniyorsanız bu dönem iş temponuz artabilir. Güneş kovalarsa dolunaydan olumlu açılar alacağı için bir otorite desteği ile şanslı bir dolunay yaşayabilirler.

11 Ekim de merkür yeniden terazi burcuna geçiyor ve 9. evinize girerek zihinsel odağınızı da hayatınızı anlamlandırma ve eğitim gibi konulara kaydırıyor. Retro sürecinde aksayan vizeniz bu dönemde çıkabilir.

19 ekimde jüpiter balık burcuna bir süreliğine retro yaparak dönüş yapıyor, geçtiğimiz baharın konuları yeniden gözden geçirilmek üzere önünüze çıkıyor. Zira önümüzdeki ay bu noktayı bir kez daha ziyaret edecek. Maddi kazancınız artabilir, beraberinde harcama yapmaktan da çok kaçınmayabilirsiniz. Bu dönem kaynaklar da değişimler olabilir. Kendinizi daha değerli ve kısmetli hissedebilirsiniz.

23 Ekim de venüs de terazi burcundaki seyrini tamamlayarak akrep burcuna geçiyor. İşinizi geliştirmek adına olabildiğince çekici bir görünüme bürünebilir ve işinize parasal yatırım yapabilirsiniz. Dikkatler üzerinize toplanabilir.

Akrep burcunda güneş tutulması

25 Ekimde 2 derece akrep burcunda güneş tutulması gerçekleşiyor. Bir süredir hayatınıza dair önemli gelişmeleri ifade eden 4 ve 10 evlerinizde tutulmalar gerçekleşiyor. Aileniz, kökleriniz, anne ve babanızla ilişkili konular gündeminizde. Bu dönemde işinizi değiştirmek, yeniden şekillendirmek, bunun için ev ve şehir değiştirmek gibi önemli kararlar almanız gerekebilir. Tutulma etkileri önümüzdeki altı ay boyunca devam edeceği için bugünlerde karar vermenin gerginliğini hissedebilirsiniz. İşinizi bırakıp evlenme kararı alabilir, uzun süredir çalışmıyorsanız birden işinize dönme kararı verebilirsiniz. Çalışmayanlar toplum önündeki statülerini değiştirmeyi umabilirler. Örneğin evlilik bir statü değişimidir, çocuk sahibi olmak da öyle… 29 Ekim de merkür akrep burcuna geçiyor böylece tutulmanın ilk haberlerini hissedebilirsiniz.

Mars retrosu

31 Ekimde mars ikizler burcunda retro hareketine başlıyor. Mars retrosunu haritanızın 5. evinizde olacak. Bu nedenle aşk hayatınız, sosyal yaşamınızda, arkadaş çevreniz ve çocuklarınızla ilişkili konular gündeminizi çok meşgul edecektir. Hayattan keyif almadığınızı düşünebilirsiniz. Böyle zamanlarda sanatla ve yaratıcı etkinliklerle uğraşarak bu enerjiyi atabilirsiniz. Hamileler dikkatli olmalılar! Mars aynı zamanda sizin 3 ve 10. evlerinizi yönetiyor. Kısa yolculuklar yapıyorsanız bir takım sorunlar, uçuş iptalleri, karmaşalar olabilir. Diğer taraftan eğitim, hukuki konularda zorlanmalar, erteleme gecikmeler olabilir. Kardeşleriniz, yakın çevreniz ve akrabalarınızla aranızda bir takım sorunlar ortaya çıkabilir. Patronunuz, müdürünüz veya üstlerinizle gerginlikler yaşayabilirsiniz. Aileniz, eviniz, ebeveynlerinizle ilgili konularda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Alacağınız kararların sert, hızlı ve beklenmedik olması olası. Bu dönem evlilik yapmak gibi bir niyetiniz varsa mars retrosu sonuna kadar beklemenizi tavsiye ederim.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yada mail atmanız yeterli

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade