AslanAylık Aslan YorumuEkim 2023 & Aslan ve Yükselen Aslan

Ekim 2, 20230
aylık burç yorumaları

Merhaba yükselen aslan ve aslan burçları

4 Ekim’de hız kazanan Merkür olağan ilerleyişi ile abartılı söylemleri, beklenmedik harcamaları gündeme getirebilir. Yurt dışı konularında harcamalar yapabilir, yeni bir eğitim almaya karar verebilirsiniz! Bu süreçte manevi olarak değerli olup olmadığınızı sorgulayabilirsiniz.

5 Ekim Merkür terazi burcuna geçiyor ve zihinsel odağınızda eğitim konularına veya kardeşleriniz, yakın çevrenize yöneliyor. Kısa bir seyahat iyi gelebilir. Ticaretle ilgileniyorsanız yeni bağlantılar kurabilirsiniz.

9 Ekim de Venüs uzun zamandır kaldığı aslan burcundan çıkarak başak burcuna geçiyor. Venüs başak burcunda sıklıkla özdeğer sorgulaması yaptırabilir. Diğer yandan minor açılarla renklenmiş olan gök yüzü sürprizleri açık olmamız gerektiğine işaret ediyor. Kariyerinizde maaş artışı konularında masaya oturabilirsiniz. Kendi işinizi yapıyorsanız gelirlerinizi artırmak için çabanız artabilir. Süreçte yakınlarınız, eğitiminiz veya aracınız için harcama yapabilirsiniz.

12 Ekim de Mars akrep burcuna geçiyor. 24 Kasım’a kadar burada kalacak olan Mars arzu ve isteklerimize karşı hırslı tutumlar sergilememiz de neden olabilir. İmkansızı başarma zamanı! Gölge yanıyla intikam almak bir gül bir konuya saplanıp kalmak gibi etkiler yaratabilir. Marsın akrep burcuna geçişiyle birlikte sizin de mücadele alanınız evinize yöneliyor. Evinizde bazı düzenlemeler yapmak isteyebilir, tadilat, onarım gündeme gelebilir. Anne ve babanızla aranızda birtakım anlaşmazlıklar olabilir. Sert olmamaya dikkat etmelisiniz.

Terazi burcunda güneş tutulması

14 Ekim de 17:54 de terazi burcunda güneş tutulması gerçekleşiyor. Tutulma sizin haritanızın 3. Evinde gerçekleşiyor. Önümüzdeki bir yılı da şekillendirecek olan bu tutulmalar hayatınızda önemli değişimler getirebilir. Üniversiteye başlamak, master, doktora yapmak, seyahat gerektiren işlere atılmak veya ticari girişimlere niyet edebilirsiniz. Yakın çevrenizden bir kuzen, amca veya kardeşinizin hayatındaki gelişmeler gündeminizi meşgul edebilir.

22 Ekim Merkür akrebe geçiyor ve aklınızda evinize kayıyor!

Boğa burcunda ay tutulması

28 Ekim boğa burcunda ay tutulmasıyla birlikte boğa ve akrep tutulmalarını geride bırakıyoruz. Böylece geçtiğimiz yıl boyunca yaşadığınız her türlü ailevi ve kariyer konusundaki sıkışmışlığınız sona eriyor. Evlilik, ayrılık, kariyerde değişim, aile büyüklerinin kaybı söz konusu olmuş olabilir! Bu yıl edindiğiniz deneyimler sizi yeni bir yolculuğa hazırladı!

Aylık burç yorumları % 25-30 oranında hayatınıza katkı sağlar, hepimizin doğum haritası özeldir!  Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️bana ulaşabilirsiniz.

Sevgiler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade