Aylık Boğa YorumuBoğaEkim 2023 & Boğa ve Yükselen Boğa Burçları

Ekim 2, 20230
aylık burç yorumaları

Merhaba yükselen boğalar ve boğa burçları

4 Ekim’de hız kazanan Merkür olağan ilerleyişi ile abartılı söylemleri, hukuki konuları sürpriz bir şekilde açığa çıkartabilir. İkili ilişkilerde olayları abartılı karşılayabiliriz. Aldatma aldatılmalar, parasal kayıplar gündeme gelebilir. Çocuklarınızla veya flörtünüzle ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız.

5 Ekim Merkür terazi burcuna geçiyor ve zihinsel odağınızda işinize ve sağlığınıza kaymaya başlıyor. Zira bu dönem tutulmalarda burada gerçekleşeceği için önemli değişimler yaşayabilirsiniz. Merkür bu geçişine başlar başlamaz Satürn ile gerçekleştireceği minör açı nedeniyle kelimelerimizi her zamankinden daha ölçülü ifade edeceğimize işaret ediyor. Otoritenin varlığı kimi zaman susmamıza veya susturmamıza neden olabilir. Bir işverenseniz etrafınızdaki insanlara karşı tutumunuza dikkat etmelisiniz.

9 Ekim de Venüs uzun zamandır kaldığı aslan burcundan çıkarak başak burcuna geçiyor. Venüs başak burcunda sıklıkla özdeğer sorgulaması yaptırabilir. Diğer yandan minor açılarla renklenmiş olan gök yüzü sürprizleri açık olmamız gerektiğine işaret ediyor. Beklenmedik aşklar gündeme gelebilir. Yeni bir tanışma sizi heyecanlandırabilir. Süregelen bir ilişkide sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Bir kısım çocuk haberi alabilir.

12 Ekim de Mars akrep burcuna geçiyor. 24 Kasım’a kadar burada kalacak olan Mars arzu ve isteklerimize karşı hırslı tutumlar sergilememiz de neden olabilir. İmkansızı başarma zamanı! Gölge yanıyla intikam almak bir gül bir konuya saplanıp kalmak gibi etkiler yaratabilir. Marsın akrep burcuna geçişiyle birlikte sizin de mücadele alanınızın evliliğinize veya bekarsanız aldığınız tüm hizmet ve ortaklıklara kayabilir. İlişkinizde tutku ön plana çıkabilir. Sorunlarınız varsa mars burada tartışmaları artırabilir.

Terazi burcunda güneş tutulması

14 Ekim de 17:54 de terazi burcunda güneş tutulması gerçekleşiyor. Tutulma sizin haritanızın 6. Evinde gerçekleşiyor. Bu süreçte işinizde bazı değişimler yaşayabilir, iş yerinizde düzenlemeler yapabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız insanlarla ilişkinizde sınırlarınızı çizmeyi, bireysel isteklerinizi dile getirmeyi öğrenmeniz gerekebilir. Aynı zamanda sağlığınızla ilgili konularla ilgilenmek iyi gelebilir! Kendinizi ihmal etmeyin…

22 Ekim Merkür akrebe geçiyor ve evlilik, ortaklıklar konuları gündeminizi meşgul ediyor.

Boğa burcunda ay tutulması

28 Ekim boğa burcunda ay tutulmasıyla birlikte boğa ve akrep tutulmalarını geride bırakıyoruz. Böylece geçtiğimiz yıl boyunca yaşadığınız her türlü ikili ilişkiye dair krizleri geride bırakmaya başlıyorsunuz. Tutulma etkileri önümüzdeki birkaç ay daha sürecek! Evliler yol ayrımına, bekarlar evlilik yoluna girebilir!

Aylık burç yorumları % 25-30 oranında hayatınıza katkı sağlar, hepimizin doğum haritası özeldir!  Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️bana ulaşabilirsiniz.

Sevgiler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade