Aylık İkizler YorumuİkizlerEkim 2023 & İkizler ve Yükselen İkizler Burçları

Ekim 2, 20230
aylık burç yorumaları

Merhaba yükselen ikizler ve ikizler burçları

4 Ekim’de hız kazanan Merkür olağan ilerleyişi ile abartılı söylemleri, hukuki konuları sürpriz bir şekilde açığa çıkartabilir. Ailenizdeki gizli kapaklı konular veya kayıplar can sıkabilir. Evde değişim yapmak zorunda kalabilirsiniz.

5 Ekim Merkür terazi burcuna geçiyor ve zihinsel odağınızda flörtünüze veya çocuklarınıza kayıyor. Yaratıcılığınızın arttığı, hobilerinize zaman ayırdığınız bu süreç size iyi gelebilir. Spora başlayabilir, dans etmek isteyebilirsiniz. Belki de yalnızsanız sosyalleşmek size yeni bir tanışma getirebilir.

9 Ekim de Venüs uzun zamandır kaldığı aslan burcundan çıkarak başak burcuna geçiyor. Venüs başak burcunda sıklıkla özdeğer sorgulaması yaptırabilir. Diğer yandan minor açılarla renklenmiş olan gök yüzü sürprizleri açık olmamız gerektiğine işaret ediyor. Beklenmedik bir biçimde ev için harcamalar yapabilir, ailenizle vakit geçirmek isteyebilir veya ebeveynleriniz için harcama yapabilirsiniz. Bu dönem evde zaman geçirmek keyifli gelebilir. İşinizdeki bir değişim taşınmayı gerektirebilir!

12 Ekim de Mars akrep burcuna geçiyor. 24 Kasım’a kadar burada kalacak olan Mars arzu ve isteklerimize karşı hırslı tutumlar sergilememiz de neden olabilir. İmkansızı başarma zamanı! Gölge yanıyla intikam almak bir gül bir konuya saplanıp kalmak gibi etkiler yaratabilir. Marsın akrep burcuna geçişiyle birlikte sizin de mücadele alanınızın işinize ve sağlığınıza yönelebilir. Gündelik rutinleriniz çok yoğunlaşırken, bu yoğunluk nedeniyle sağlığınızla ilgilenmeniz gerekebilir. İş arkadaşlarınızla aranızda kıskançlıklar oluşabilir.

Terazi burcunda güneş tutulması

14 Ekim de 17:54 de terazi burcunda güneş tutulması gerçekleşiyor. Tutulma sizin haritanızın 5. Evinde gerçekleşiyor. Bu süreçte yaratıcı konular önem kazanırken, evliyseniz çocuk yapmak isteyebilirsiniz. Bekarsanız yeni bir ilişki, heyecan verici bir başlangıç olabilir. Süregelen ilişkinizde önemli adımlar atabilirsiniz. Daha önce düşünmediğiniz neden olmasın diyeceğiniz yeni planların gelişme zamanındasınız.

22 Ekim Merkür akrebe geçiyor ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz!

Boğa burcunda ay tutulması

28 Ekim boğa burcunda ay tutulmasıyla birlikte boğa ve akrep tutulmalarını geride bırakıyoruz. Böylece geçtiğimiz yıl boyunca yaşadığınız her türlü ruhsal ve fiziksel zor günleri de geride bırakıyorsunuz. Bunalım ve sorgulama dolu bir dönem sona eriyor. İşinizle ilgili önemli dersler almış, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Aylık burç yorumları % 25-30 oranında hayatınıza katkı sağlar, hepimizin doğum haritası özeldir!  Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️bana ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade