Aylık Kova YorumuKovaEkim 2023 & Kova ve Yükselen Kova Burçları

Ekim 2, 20230
aylık burç yorumaları

Merhaba yükselen kova ve kova burçları

4 Ekim’de hız kazanan Merkür olağan ilerleyişi ile yeni bir eğitime başlamak, ticari kaygılar beraberinde para konularını gündeme getirebilir.

5 Ekim Merkür terazi burcuna geçiyor ve sizin de zihinsel odağınız eğitim yaşamınıza yönelebilir, kurslar, üniversite sizi meşgul edebilir. Diğer taraftan uzaktan akrabalarınızla iletişiminiz güçlenebilir. Yurt dışına gitme planlarınız varsa başvuru için harekete geçebilirsiniz.

9 Ekim de Venüs uzun zamandır kaldığı aslan burcundan çıkarak başak burcuna geçiyor. Venüs başak burcunda sıklıkla özdeğer sorgulaması yaptırabilir. Diğer yandan minor açılarla renklenmiş olan gök yüzü sürprizleri açık olmamız gerektiğine işaret ediyor. Beklenmedik bir parasal harcama keyfinizi kaçırabilir, unutulmuş bir borç ortaya çıkabilir. Uzun zamandır beklediğiniz bir sigorta ödemesini alabilirsiniz.

12 Ekim de Mars akrep burcuna geçiyor. 24 Kasım’a kadar burada kalacak olan Mars arzu ve isteklerimize karşı hırslı tutumlar sergilememiz de neden olabilir. İmkansızı başarma zamanı! Gölge yanıyla intikam almak bir gül bir konuya saplanıp kalmak gibi etkiler yaratabilir. Marsın akrep burcuna geçişiyle birlikte kariyerinizde oldukça hareketli bir dönem başlayabilir. Üstlerinizle ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız, aranızda bazı gerginlikler olabilir. İnsanlar bu süreçte sizi fazla rekabetçi ve hırslı bulabilir!

Terazi burcunda güneş tutulması

14 Ekim de 17:54 de terazi burcunda güneş tutulması gerçekleşiyor. Tutulma sizin 9. Evinizde. Sizin için önümüzdeki bir yılın gündemini belirleyecek konular oluşmaya başlıyor. Hayatınızı sorguladığınız, anlam arayışınızın arttığı bir dönem. Bir kısım için ikinci evlilik gündeme gelebilir. Evinizi değiştirmek, başka bir ülkeye gitmek isteyebilirsiniz. Geçtiğimiz yıl ayrılık kararı almışsanız boşanmak üzere mahkemeye başvurabilirsiniz. Yeni bir eğitim sizi keyiflendirebilir.

22 Ekim’de Merkür de 10 kasıma kadar akrep burcuna geçiyor. Kariyerinizle ilgili bağlantılarınız artabilir.

Boğa burcunda ay tutulması

28 Ekim boğa burcunda ay tutulmasıyla birlikte boğa ve akrep tutulmalarını geride bırakıyoruz. Böylece geçtiğimiz yıl boyunca yaşadığınız her türlü ailevi zorluğu ve ev telaşını atlatıyorsunuz. Süreç size çok ağır gelmiş olsa da artık ilerleme zamanı! Yeni bir ev, kariyer ve yeni başlangıçlar çok iyi gelebilir.

Aylık burç yorumları % 25-30 oranında hayatınıza katkı sağlar, hepimizin doğum haritası özeldir!  Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️bana ulaşabilirsiniz.

Sevgiler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade